Pak nemusíme Karla Abrahama dlouze představovat. Jeho jméno znají i ti, kteří závodníkům na dvou kolech nefandí.

V sobotu se Karel Abraham objeví v Litomyšli v jedné restauraci. Ne že by sem zašel jenom na oběd, ale pozvali ho fanoušci z Litomyšlska. „Fanklub motocyklového závodníka Karla Abrahama má silnou odnož v Litomyšli. Proto nás již před rokem napadlo uspořádat fanklubové setkání s ním právě v Litomyšli. Jednání probíhala již od dubna a před několika dny svoji účast potvrdil,“ sdělil jmenovec závodníka Jan Abraham z litomyšlského fanklubu.
Setkání se uskuteční v sobotu 10. září od 16 hodin v restauraci Na sídlišti nad autobusovým nádražím v Litomyšli. „Setkání bude přístupné jak pro členy klubu, tak také pro širokou motocyklovou veřejnost. Plánujeme besedu a autogramiádu s Karlem Abrahamem a navíc ještě videoprojekci,“ dodal Jan Abraham z klubu Abajafans.

Jedenadvacetiletý reprezentant Karel Abraham, který jezdí s číslem sedmnáct, je jediným českým závodníkem v královské kubatuře Moto GP v seriálu mistrovství světa silničních motocyklů.

Zájemci se budou moci v Litomyšli osobně Abrahama na cokoliv zeptat. Podle pořadatelů jde o jedinečné setkání, na kterém by fanoušci neměli chybět.