Od loňského roku nám všem děti zase vyrostly a my se těšíme, že to nepotřebné oblečení poslouží druhým a zároveň bude příležitost pořídit to nutné, za dobré ceny, s nohavicemi o pár centimetrů delšími!

Dnes a zítra vaše zboží do prodeje rádi přijmeme, ve středu a ve čtvrtek se uskuteční samotný prodej. V pátek budeme zboží třídit a vyplácet vám utržené peníze. Nepoužívané zachovalé oblečení, hračky a knížky můžete do prodeje také darovat.

Díky vám, mnoha dobrovolníkům a laskavým partnerům akce budeme moci opět podepřít vybraný charitativní záměr. Během minulých třech ročníků se tak podařilo vybrat téměř sto tisíc korun! „Výtěžek z jarního bazárku věnujeme humanitární zdravotnické organizaci Lékaři bez hranic v České republice, kteří poskytují nestrannou a nezávislou zdravotnickou pomoc v nejkrizovějších oblastech světa. Sledujeme rostoucí množství válečných konfliktů a zoufalou situaci místních lidí, i když jen zprostředkovaně. Proto jsme se rozhodli pomoci tady. Mají naši důvěru, obrovský respekt a poděkování za to, co dělají," říká Jana Kašická, koordinátorka bazárku. Veškeré informace najdete na www.novykostel.cz.

Martina Soukupová