Stejně jako statisíce dalších sázkařů po celé zemi, kteří si přáli výhry aktuálních mistrů světa a jejich čekání dopadlo zmařením tiketů. Už prohra proti Nizozemsku byla varováním a včera se jen spustila časovaná bomba.

Nejenže zaváhání týmu poslalo tým, který v posledních letech vyhrával, co se dalo, domů už před posledním utkáním ve skupině a bolelo i sázkaře Antonína ze Svitav.

„Sázel jsem na Španěly. Strašný," prohodil muž. Udělal dobře, že upustil od toho, že by další peníze utopil v sázce na celkové vítězství Španělů v Brazílii. „To už od začátku přece nemělo cenu. Mají staré hráče, kteří už na to nemají," dodává zasvěceně tipér Antonín ze Svitav. Sázkař sice kouše žal ze špatného tipu, i když se jevil jako jasná výhra, avšak sázkové kanceláře si teď lebedí.

Na krachu španělských „Los Galacticos" už teď vydělaly miliony korun. „Mám pocit, že ten večer shořelo pěkných pár tiketů," řekllakonicky Tomáš Kubát, majitel tabáku na poličském náměstí, který provozuje také pobočku sázkové kanceláře.

„Ale tolik lidí ani obvyklí sázkaři si nepřišli postěžovat. To víte, dneska už se víc sází na internetu, takže si zašpačkují doma," dodal.
Podle něj si sázkovky přijdou na pěkný balík: „Vždyť málokdo by vsadil na Chile. Já osobně bych si ale na Španěly taky nevsadil," připomněl muž, který se sám vyzná ve formě týmů a je zarytým fanouškem fotbalistů Bohemians Praha 1905. Teď by mohl sázkářům fundovaně tipovat, jak dlouho se udrží v turnaji Brazílie.

Více na: www.denik.cz/ms-fotbal2014