Pomoci jim můžete i vy. Pokud někomu z vás schází dobrý kamarád, pak máte příležitost. Kdo máte zájem, kontaktujte pracovníky záchranné stanice na telefonním čísle 732 408 030.

Sally - Temperamentní mladá fenečka hledá domov. Je asi 1 až 2 roky stará. Sally má svoji hlavu, potřebuje tedy pevnější ruku pána. Nebude jí stačit jen běhat po zahrádce. Potřebuje aktivního pejskaře, který bude mít čas se jí věnovat a vychovávat ji. Sally je velice chytrá a rychle se učí. Miluje aportování. Byla by lepší jako jedináček, ale je potřeba vyzkoušet.

Rufus - Je mladý zhruba roční pejsek. Zatím je hodně bojácný, protože nezažil nic pěkného. Potřebuje trpělivost a čas, aby pochopil, že se nemá čeho bát. Lidskou přítomnost už miluje, ale z okolí je stále nejistý. Potřebuje pána, který mu dokáže, že mu se nic nestane. Zamiloval si aportování. Cviky se učí rychle.
Flíček. Pejsek má as 1 až 2 roky. Je veselý a moc hodný. Miluje procházky a pohyb. Je mladý, takže se všemu novému rád naučí. Bude věrným společníkem. Je vhodný k aktivnějším lidem.

Štaflík - Velice aktivní, chytrý a hravý pes. Miluje mazlení. Vyrostl ale jako „dříví v lese". Štaflíka ještě nikdo nevychovával, neumí žádný povel. Proto pro něho hledáme pána, který bude mít čas a hlavně chuť Štaflíka vycvičit a vychovat. Pak to bude skvělý přítel. Je divočejší povahy, tak se zatím nehodí k menším dětem. Záleží ale na výchově.

Damian - Ohař má 5 až 6 let. Je energický, hravý, hodil by se k aktivním lidem, kteří by s ním chodili na delší procházky a věnovali by mu dostatek času. Na vodítku je ovladatelný, ale pokud chce, svou obrovskou silou umí i zabrat. Je poslušný.

Bady - Tento kříženec většího plemene je už psí dědeček. Má zhruba 8 let. I na svůj věk ale umí pořádně projevit radost a být temperamentní, nicméně už je spíše klidným společníkem. Miluje jídlo, procházky a mazlení. Ostatních psů si moc nevšímá. Na vodítku dobře ovladatelný.

Rek - Tento pejsek byl zpočátku hodně bázlivý a bojácný. V útulku se z něho ale stal neskutečný mazlík. Je ideální pro mladé lidi, kteří by s ním chodili na pravidelné procházky nebo aspoň trávili hodně času na velké zahradě. Jsou mu asi dva roky, ale je pořád dost tvárný, takže si ho nový pán může vše naučit po svém.

Hopík - Je kastrovaný asi 9letý pejsek, který je v útulku už dlouhých 7 let. K lidem, kteří vědí, jak se ke psům chovat, je přátelský. Hodil by se k člověku, který má s výcvikem psů zkušenosti. Je potřeba mu nastavit meze a mít autoritu. Venku si ostatních psů víceméně nevšímá, do nového domova jej však doporučujeme jako jedináčka. Je vhodný na zahradu se zateplenou boudou, samozřejmě nepohrdne ani bytem.

Leyla - Je moc hodná a veselá, asi osmiměsíční fenečka. Miluje lidi i psy. Je plná energie, kterou potřebuje někde vybouřit. Moc by se hodila k psímu kamarádovi na zahrádku. Bude skvělá společnice do nepohody. Je mladinká, takže ji nový pán vše nové naučí.