V letošním roce to byly již osmačtyřicáté Šibřinky, které naše organizace pořádá nepřetržitě od roku 1964. Ráz výzdoby byl zvolen s tematikou Ponořte se s námi do hlubin Kamenického rybníka. U stropu na sále visela veliká ryba a okolo byly pověšeny obrázky s uvedenou tematikou, jako například žáby, čáp, vodník nebo rak.

    I v letošním roce zde hrála hudební skupina Řemen z Chlumce nad Cidlinou. K výborné atmosféře taneční zábavy přispěly i masky, kterých zde v letošním roce bylo více jak sto. Pořadatelé poté vyhlásili osm nejlepších. Vítěznou maskou se stal Střihoruký Edvard, který byl skutečně nejlepší maskou a hvězdou šibřinkového večera. Na druhém místě skončili sokolníci, třetí pak Rumcajs, Manka a Cipísek. Mezi umístěnými na dalším pořadí byl i krásný páv, pankáči či sprchový kout nebo mrtvý ženich a mrtvá nevěsta.

    Kapela  pro účastníky zábavy připravila soutěže, za které byli účastníci oceněni. Tělovýchovná jednota Pustá Kamenice tímto děkuje všem za účast a těší se na shledanou na 49. Šibřinkách, které uspořádáme v roce 2013.

JAROSLAV SKLENÁŘ