Jak jsme již několikrát psali, důležitá je podpora někoho blízkého. Oporou je pro slečnu Petru její přítel, který je pyšný na to, jak se jí hubnutí daří.

Začala v půlce dubna

Slečna Petra již delší dobu řešila problém, jak zhubnout. I když cvičila kalanetiku a držela různé diety, kila nechtěla jít dolů. Stále se cítila unavená a dokonce měla i problémy s tlakem a bývalo jí na omdlení. Rozhodla se tedy zakročit a jednou pro vždy zhubnout. V půlce dubna letošního roku navštívila ordinaci, kterou zdarma v rámci hubnutí s Deníkem zapůjčuje Poliklinika Česká Třebová. Pravidelně sem jezdí MUDr. Leoš Středa a radí pacientům, jak zatočit s přebytečnými kilogramy.
Slečna Milerová podstoupila základní vyšetření a poté se s panem doktorem domluvili, jak bude postupovat. Byla jí doporučena dieta StředaForm, která je velmi snadná a účinná. Stačí omezit některé nevhodné potraviny a zařadit alespoň minimální pohybovou aktivitu, kterou je 10 tisíc kroků denně.

Úspěch se dostavil

Po měsíci a půl přišla slečna Petra na kontrolu ve velmi dobré náladě. Aby ne, povedlo se jí za tu krátkou dobu zhubnout 7 kilogramů. Navíc se cítila mnohem lépe a i close Petra Milerová úspěšně zhubla. zoom_in tlak se jí srovnal. Kvůli

close Petra Milerová před zahájením diety. zoom_in

dostatku pohybu si koupila i nové trekové boty a snaží se chodit, co nejvíc to jde. V práci bohužel moc pohybu nemá, protože pracuje v chráněné tkalcovské a keramické dílně. Vše se ale snaží dohnat během volného času.

Dieta jí vyhovuje a pokračuje v ní dál. Namísto klasického pečiva si dává tzv. „suchary" a jinak má ráda různé salámy nebo dršťkovou polévku. Naučila se jíst hodně bezlepkových jídel, která jsou podobná doporučené dietě.

Slečna Milerová začínala na rovných 100 kilogramech a dnes se již blíží devadesátikilové hranici. I v práci si začali všímat, že jejich kolegyně hubne. Podívejte se na naše fotografie, jako to slečně Petře slušelo na první kontrole. Další má naplánovanou na září a my jsme zvědaví, s jakým úspěchem opět přijde.

Hubněte veřejně

Na stránkách Deníku veřejně hubnou známé osobnosti: Ilona Csáková, režisér Tomáš Magnusek či Leoš Středa. A také naši čtenáři. Můžete se přihlásit i vy. Jedinou podmínkou je, že se o vlastní výsledky z hubnutí podělíte na stránkách Deníku s dalšími čtenáři. Možná právě vaše fotografie bude inspirací pro to, jak zhubnout, dalším čtenářům. Zavolejte na číslo 608 807 807 a objednejte se. Inspirujete k hubnutí naše další čtenáře. Pomůže vám MUDr. Leoš Středa se svými spolupracovníky z 1. lékařské fakulty z Prahy a Fakulty biomedicínského inženýrství. Se spoluautory (Profesor Rajko Doleček a MUDr. Kateřina Cajthamlová) vloni vydal publikaci Nebezpečný svět kalorií.

Dietní recepty na hubnutí najdete zde.