Lymfodrenáž vyčistila celé tělo a zbavila únavy

Tím naše reportáže z relaxačního centra Savitar v Litomyšli končí a začíná internetové hlasování o sympaťáka celé soutěže.

Příjemný konec

Dojmy z poslední procedury vyjádřil za všechny soutěžící Milan Pavliš z Jedlové. „Tato lymfatická masáž byla svým způsobem zvláštní. Pomocí cíleného tlaku, který byl vháněn do bandáží kolem těla, se z těla odváděly škodlivé látky. Tím se zvýšil oběh lymfy čili mízy, která proudí naším tělem. Tělo se tak vnitřně pěkně pročistilo a organismus se tím posílil," uvedl Milan Pavliš.

Soutěžící se shodli, že to bylo příjemné zakončení všech osmi procedur, které v Savitaru absolvovali. „Tímto bych chtěl moc poděkovat Svitavskému deníku za neobvyklý zážitek, který bych určitě sám od sebe neabsolvoval. A samozřejmě také relaxačnímu centru Savitar za velice profesionální přístup a jednání. Bude na co vzpomínat," řekl soutěžící.

Podle odborníků je lymfodrenáž vhodná jako preventivní opatření pro lidi vystavené dlouhému stání. Pomáhá také rychlejší regeneraci po fyzické zátěži, turistice nebo sportu. Užívá se jednak při léčbě otoků, ale také ke zlepšení stavu pokožky, ke zrychlení metabolických procesů.

Křečové žíly

Slouží rovněž k detoxikaci těla, ordinuje se i při rekonvalescenci po liposukcích, k prevenci vzniku křečových žil či celulitidy. Aby se dosáhlo nejlepších výsledků a efekt byl vidět, doporučuje se docházet na lymfodrenáž alespoň dvakrát v týdnu, minimálně však jednou týdně.

Doporučený počet je deset návštěv. Poté by měla následovat jednou měsíčně udržovací kúra. Lymfodrenáž je přirozená a lékařsky zdůvodněná metoda. Je nejen účelná, ale navíc velice příjemná a relaxační.

(ik, as)

Soutěž Deníku je ve finále!

Naše trojice soutěžících, Jaroslava Neužilová, Milada Anýžová a Milan Pavliš, absolvovala celkem osm procedur.

Soutěž je ve finále. Vy jste mohli každý čtvrtek ve Svitavském deníku sledovat, jak se jim dařilo. Na závěr vyhlásíme sympaťáka soutěže, kterého určíte právě vy, čtenáři!

O vítězi rozhodnete v internetovém hlasování, které začíná na našem webu a potrvá až do konce roku! Vyhodnocení přineseme na začátku ledna.

Více: www.svitavsky.denik.cz

Dejte pod stromeček svým blízkým odpočinek a relax!

Ještě nemáte vánoční dárky? Hledáte něco originálního? Tak právě pro vás máme jeden tip! V relaxačním centru Savitar v Litomyšli vám zpříjemní výběr dárků pro vaše nejbližší. Věnujte jim dárkový poukaz na odpočinek. V relaxačním centru lze zakoupit dárkové poukazy na wellness, zábaly nebo masáže. Je možné zakoupit je na určitou částku, nebo přímo na vybranou proceduru.

Savitar nabízí speciální balíčky:

Víkend plný relaxace

Wellness 60 minut relaxace

Provoz v přízemí v historickém sklepení domu zahrnuje vodní procedury vířivku, zábavné sprchy, tropický déšť, saunový svět, parní lázeň s možností aromaterapie s hvězdným nebem.

Odpočinek v relaxační zóně 60 minut.

Odpočinková zóna s vyhřívanými lůžky plynule navazuje na solární louku, která je novinkou v oblasti relaxace.

Ubytování + snídaně pro jednu osobu na jednu noc. Připraven je luxusní apartmán.

Prodloužený víkend plný relaxace

Wellness celkem 60 minut relaxace

Zábal ve vichy sprše

Komfortní stůl nabízející kombinaci zábalových procedur, hydroterapie s působením světelné terapie. Ošetření těla s výběrem zábalů hroznové víno, mořské řasy.

Odpočinek v relaxační zóně 60 minut.

Ubytování + snídaně pro jednu osobu na dvě noci v luxusním apartmánu.

Více informací: www.savitar.cz