Sympaťákem celé soutěže se stal Milan Pavliš z Jedlové

Několikatýdenní projekt skončil závěrečným posezením s trojicí soutěžících Miladou, Jaroslavou a Milanem.

Volba sympaťáka

Po všech procedurách v centru Savitar jsme vyhlásili internetové hlasování o sympaťáka soutěže. Čtenáři dali nejvíce hlasů Milanu Pavlišovi z Jedlové u Poličky. „Příjemné posezení všech zainteresovaných v kavárničce Savitaru bylo sladkou třešinkou ukončení soutěže. Sám za sebe mohu říci, že všechny procedury byly svým způsobem velmi užitečné. Po většině z nich jsem se cítil svěží, odpočatý, prostě příjemně lehký. Skvělý byl mořský zábal, obě dvě sauny, vířivka. Kneippovy koupele a masáž mně zase pomohly od bolesti a únavy. K tomu všemu ještě příjemný personál i obě dvě kolegyně. Byl jsem maximálně spokojený a budu mít na co vzpomínat," řekl nadšený Milan Pavliš.

Prima parta

Po závěrečném zhodnocení celého pobytu v relaxačním centru jsme si se všemi soutěžícími ještě nezávazně popovídali při medovníku a šálku kávy. „Byl to jeden velký příjemný relax," dodal Milan Pavliš. Nutno říci, že soutěžící tvořili prima partu, s níž bylo vždy veselo. „Po všech procedurách se cítím mladší o několik let," uvedla důchodkyně Milada Anýžová.

Vrátíme se!

Vybrat jednu nejlepší proceduru bylo pro soutěžící obtížné. „Užívala jsem si všechny," podotkla Milada Anýžová. Sympatická dáma ale vzpomíná na vířivku nebo na zábal z mořských řas. „Zábal jsem si opravdu užívala,bylo to něco nového, ale bylo to vážně super, Teplíčko, pára," uzavřela Milada Anýžová. Všichni tři soutěžící se shodli, že procedury v relaxačním centru Savitar v Litomyšli byly úžasné a že se sem již brzy vrátí a některé si zopakují.

Díky…

Naše relaxační soutěž je u konce. Bylo to zajímavých několik týdnů, kdy trojice sympatických soutěžících chodila na relaxaci do centra Savitar v Litomyšli. Tak trochu jsem jim záviděla, ale také jsem je obdivovala, že se před objektivem fotoaparátu svlékli do plavek. Ráda bych poděkovala všem třem soutěžícím. Paní Miladě Anýžové z Opatovce, která i ve svém věku překypovala úžasnou energií a optimismem. Díky patří také Jaroslavě Neužilové z Litomyšle, která překonala strach z masáží a užila si je. Veselo bylo na procedurách díky Milanu Pavlišovi z Jedlové.

A velké díky patří také Aleně Stráníkové, provozní relaxačního centra Savitar, se kterou jsme celý projekt dali dohromady. Bylo to vážně moc fajn!

Seriál o relaxaci je celý na webu!

Chcete si připomenout celý seriál S Deníkem proti depresi a za relaxací? Tak máte šanci. Reportáže ze všech procedur najdete na našem webu.

A třeba vás seriál inspiruje a ještě teď v zimě vyrazíte na příjemnou masáž, do vířivky nebo na nějaký speciální zábal do centra Savitar v Litomyšli.