Rytmus přijede do Svitav poprvé. „Pozvali jsme ho kvůli široké fanouškovské základně, kterou tady má," uvedl za pořadatele Jan Trunec. Na návštěvníky čeká velkolepá podívaná. „Pódium bude speciálně vybavené LCD televizemi a videoprojekcí, nebude chybět ani skvělý zvuk a laserová show," upřesnil Jan Trunec.

Od osmnácti hodin se představí začínající DJ JM z Březové nad Svitavou. Diváky pobaví taneční vystoupení i ohňová show. Hlavní program vypukne od dvacáté hodiny. Než dorazí Rytmus, o hudební výběr se postará DJ Pears a DJ Lucky D. Fanoušci slovenského rapera se mohou těšit na jeho známé písně. „Po skončení koncertu bude následovat autogramiáda. Zájemci se budou moci s Rytmusem také vyfotit," nastínil Jan Trunec.

Pořadatelé mysleli také na to, aby se měli lidé čím posilnit. Pochutnají si na grilované kýtě a klobásách. K dispozici bude také plně zásobený bar.

Svitavský deník má pro své čtenáře bonus. Chcete získat volňásky na Rytmuse? Stačí odpovědět na soutěžní otázku:
Jaké je občanské jméno zpěváka Rytmuse?

Odpovědi posílejte na e-mail kveta.korbarova@denik.cz do středy 13. srpna do 12 hodin. Nezapomeňte připsat celé jméno, adresu a telefon. Výherce budeme včas informovat.