Najdu svoji   životní lásku?

Ahoj, jmenuji se Jirka, je mi 26 let, měřím 185 cm, jsem štíhlé postavy, téměř abstinent, nekuřák. Chtěl bych se pomocí Řádků důvěry seznámit s obyčejnou, hodnou, pohlednou dívkou, pokud možno abstinentkou, nekuřačkou, která nechce zůstat sama a časem by chtěla založit rodinu. Mé srdce touží po opravdové lásce, porozumění a chtěl bych se s někým smát. Přál bych si prostě dívku, která by při mně stála v dobrém i zlém. Věřím, že láska každého jednou potká. Nevím, jestli chci moc, ale snad někde taková existuje a odepíše mi. Moc by mě potěšilo, kdyby pracovala u Českých drah, ale není to podmínkou. Jsem obyčejný kluk z vesnice a mezi mé záliby patří: počítač, turistika, cestování, jízda na kole, turistika po českých horách, ale samotného mě to netěší.

Jiří, Pardubický kraj

Chtěla bych ještě pestřejší život

Stýkám se synem a vnoučaty, ale ti mají svůj život. Chodím ještě do zaměstnání jako recepční. Neměla jsem na muže štěstí. Proto touto cestou sháním přítele do 70 let (od 65 let). Mně je 63 let. Stačí na schůzky o víkendech. Děkuji předem za odpověď.

Lída, Pardubice

Láska, věrnost a odpovědnost se dneska příliš nenosí

Milé Řádky důvěry, po přečtení příspěvku pana Ládi také já chci poprosit Řádky důvěry o pomoc při hledání hodné ženy, která by se chtěla přestěhovat na vesnici. Hodně dlouho se pokouším najít ženu, která by ráda pracovala na zahrádce, chovala drobné hospodářské zvířectvo, byla domácí typ. Nejsem žádný škarohlíd, mám rád legraci, rád poslouchám dechovku a podívám se na pěkný film. Jsem abstinent, nekuřák, katolík a domácí typ. Toto ale v dnešní době ženy moc neláká. Dnešní ženy mají rády cestování, sport. Láska, věrnost, odpovědnost se dneska nenosí. Hledám ženu i invalidní. Sám mám také invalidní důchod, jsem bez zjevné vady. Pokud si tento příspěvek přečte někdo, kdo bude mít o mě zájem, ať mi odpoví.

Jaroslav, východní Čechy

Hledám cestičku ke štěstí

Vážená redakce, jmenuji se Vladimír, je mi 32 let, měřím 180 cm, štíhlé postavy, jsem svobodný. Pracuji a bydlím s rodiči ve městě. Jsem domácí typ, diskotéky a hospody nenavštěvuji, proto je těžké navázat vážnou známost. Rád bych poznal dívku věrnou a hodnou, třeba může být i o něco starší. Mám svůj vlastní byt 3+1 ve městě a auto také. Setkání napoví více.

Vladimír, Jičín

Rád dělám na zahradě

Vážená redakce, jmenuji se Oldřich, je mi 55 let (měřím 175 cm, jsem svobodný a bezdětný). Jsem vyučený jako obráběč kovů. Bydlím na venkově s matkou v rodinném domku na Přeloučsku. Nekouřím, alkohol nepiji, nehraji hazardní hry. Mezi mé záliby patří zahrada, zajímám se také o volně rostoucí rostliny v přírodě. Jsem členem Orchidea klubu Brno. S tímto klubem se zúčastňuji různých zájezdů. Hledám obyčejnou ženu podobných zájmů, a pokud některopu oslovím, budu moc rád.

Oldřich, Přeloučsko

Vím, co je samota

Vážená redakce, dovolte mi, abych se i já připojil do vašich Řádků důvěry. Již delší dobu jsem rozvedený, vím, co je samota a ta je večer moc těžká. A proto snad se mi podaří prostřednictvím vás najít ženu, kamarádku, přítelkyni na zbytek života. Vím, že chci asi mnoho, ale snad se to podaří. Jsem rozvedený, je mi 56 let, jsem 176 cm vysoký, nekuřák a alkohol piji příležitostně při oslavách. Mám rád přírodu, zahrádku, cestování. Jinak po rozvodu jsem uzavřený, a proto snad ještě mohu doufat, že se v blízkém okolí mého bydliště najde žena, která by mě znovu vyzvedla a uvedla na správnou cestu. Může mít i děti, o které bychom se spolu mohli podělit při výchově oba dva.

Jirka z Českého ráje


Rád vás poznám (Jedna z odpovědí pro paní Lídu z Jičínska)

Vážená paní Liduško, srdečně vás zdravím. V Řádcích důvěry jsem si přečetl váš příběh a rozhodl jsem se, že se vám ozvu. Chci tímto zkusit trochu štěstí v hledání spřízněné duše pro zbytek života. Pro začátek jen krátce.

Je to už 14 roků, co mi zemřela žena. Zatím jsem nenašel nezištnou a upřímnou paní, tak to zkouším dál. Mám dva dospělé syny, kteří již mají své rodiny a život. Jsem nekuřák, do hospody nechodím, povahy jsem celkem klidné. V červenci mi bude 70 let, přesto jsem celkem vitální děda s výškou 163 cm. Rád si poslechnu pěknou hudbu, přečtu něco zajímavého, chodím rád na houby, ale nejraději dělám na zahradě. Už jsem takový typ, ale přesto si rád někam zajedu autem. No snad si z toho mála uděláte svůj úsudek, a buď´ mi odepíšete, nebo jak se říká, necháte běžet. V kladném případě vás rád poznám a budu se těšit.

S pozdravem Jaroslav

Chcete napsat do Řádků důvěry?

Do Řádků důvěry můžete napsat vlastní příběh, v němž se podělíte o své starosti, samotu, ale i radosti a úspěchy. Možná právě touto cestou získáte nová přátelství. Své příspěvky s kontakty na vás (adresou a telefonním číslem) i odpovědi na zveřejněné příběhy posílejte na adresu Hradecký deník, Řádky důvěry, Kladská 17, 500 03 Hradec Králové, případně na e–mail milena.holmanova@denik.cz.Neuveřejňujeme anonymní příspěvky. V případě odpovědi uveďte vzadu na obálce, komu odpovídáte a datum otištěného příspěvku. Dopisy adresátům samozřejmě doručíme.