Markéta Kutilová Tauerová

Markéta Kutilová Tauerová,
nezávislá novinářka a humanitární
pracovnice z Poličky
Bohužel, na to neumím odpovědět, neboť je mi úplně jedno, jaké číslo mám na SPZ. Pokud by to mohl být textem, nechala bych si tam napsat „Drž bezpečný odstup", protože nesnáším, když se auto, jedoucí za mnou, na mě doslova lepí. Je to velmi nebezpečné.

Jaromír Lenoch

Jaromír Lenoch,
starosta Koclířova
Přiznám se na rovinu, že SPZ žádného svého dosavadního auta jsem si nepamatoval a ani jsem se o to nesnažil. U mě by měli na akcích vždycky smůlu, kdyby hlásili, aby si vozidlo jisté poznávací značky přeparkovalo, protože stojí někomu na tisícikoruně, tak mě to nechá celkem chladným, byť znejistím. Pokud bych si tedy mohl vybrat, tak je mi to úplně jedno. Pokud bych si vybrat musel, tak určitě ne kombinaci čísel, raději text.

Jan Pikna

Jan Pikna,
ředitel festivalu Smetanova Litomyšl
Nepřiplatil bych si. Tento způsob prezentace mě nijak neoslovuje. Navíc auta promiskuitně střídám a aktuální SPZ si nikdy nepamatuji.

Jaroslava Skácelíková

Jaroslava Skácelíková,
ředitelka Základní školy Kostelní náměstí
v Moravské Třebové
Nevlastním auto, takže je mi výběr SPZ k ničemu. Pokud bych auto vlastnila, bylo by mi celkem jedno, jakou mám SPZ. Bylo by mi líto těch peněz, které bych musela vynaložit, abych si mohla vybrat číselnou kombinaci nebo jméno. Pokud bych se rozhodla, pak by to byla číselná kombinace. Takové datum bitvy na Bílé hoře by odpovídalo mému jezdeckému umění. První složitější křižovatka by možná dokázala, že značku 8111620 nemám na autě náhodou. Pokud by tato kombinace čísel již byla obsazená, pak beru datum, kdy byli poražení sedláci u Chlumce. Rozhodně bych ale peníze dokázala využít smysluplněji.

Jindřiška Soudková

Jindřiška Soudková,
knihovnice ze Svitav
Pro připlácení si za SPZ nejsem. Už takhle stojí provoz a vše kolem auta dost peněz. Tuto otázku je třeba poslat movitějším spoluobčanům.⋌(kk)