Naši tři soutěžící, které jsme vybrali z došlých přihlášek, absolvují celkem osm různých procedur v centru Savitar v Litomyšli. V prvním kole podstoupili Ivo, Martina a Milena lymfodrenáž. Ještě na ně čekají masáže, sauna, speciální koupele nebo zábaly. Na závěr je vylepší kosmetička a kadeřnice. O tom, kdo se stane vítězem, tedy sympaťákem naší soutěže, rozhodnete právě vy. Poslední týden soutěže spustíme na našich internetových stránkách hlasování. Vítěz získá poukaz na vybranou proceduru v litomyšlském relaxačním centru Savitar.

Martina Horáková

Martina Horáková z Jarošova pracuje jako administrátorka pošt a poslední dobou se cítí unavená. „Když se mi narodilo první dítě, říkali mi, že vypadám jako jeho sestra. Teď mi říkají, že jsem jak matka manžela. Zlákal mě článek v novinách a chtěla jsem to zkusit. Mám ráda, když o mě někdo pečuje,“ uvedla Martina Horáková. Čtyřiatřicetiletá žena nesedí pouze za přepážku na poště, ale potkáte ji i s brašnou, jak chodí od schránky ke schránce. Soutěž si chce doopravdy užít.

Milena Švábová

Milena Švábová bydlí v Suché u Litomyšle. Je jí 31 let. „Poslední tři měsíce jsem držela dietu a zhubla jsem sedm kilo. To se projevilo nejen na mojí postavě, ale i na celkovém vzhledu pleti. Je ze mě taková šedá myška a mé tělo by si zasloužilo probudit,“ řekla Milena Švábová. Účast v naší soutěži bere jako milou odměnu za hubnutí. Rodina jí přeje, aby si to užila. Mladá žena je zaměstnaná v litomyšlské firmě jako administrativní pracovnice a zajímá se i o cestovní ruch ve městě.

Ivo Janeček

Ivo Janeček žije v Pomezí u Poličky. Je mu 48 let a pracuje jako lektor informačních technologií a osobnostního rozvoje. „Zaujaly mne stránky centra Savitar, a protože pravidelně chodíme s rodinou do sauny, tak jsem si říkal, že by bylo zajímavé nějaké procedury absolvovat. S rodinou se zabýváme i zdravým životním stylem, manželka je kvalifikovaná masérka a dělá shiatsu. Je pro mne tedy zajímavé nakouknout do cizí kuchyně,“ prozradil Ivo Janeček.