K první dopravní nehodě došlo u obce Pastviny, kde sjela řidička červeného BMW do příkopu. Naštěstí náraz bytelného vozu do protisvahu za škarpou nebyl příliš intenzivní a tak nedošlo k žádnému zranění. Vozidlo hasiči z příkopu vyprostili za pomoci jeřábu.

To následující nehoda, která se stala po sobotním poledni u Libchav, už ale zdaleka tak dobře nedopadla. „Vozidlo zde narazilo pravou přední částí do svodidel. Náraz způsobil zranění jedné osobě, která byla odvezena k dalšímu vyšetření Zdravotnickou záchrannou službou. Hasiči z Ústí nad Orlicí zajistili vozidlo proti požáru, zasypali uniklé provozní kapaliny sorpčním materiálem a zajistili řízení provozu," uvedl službu konající mluvčí HZS Pardubického kraje Miroslav Polák, a dodal, že po zaměření nehody Policií ČR hasiči místo nehody uklidili.

„Poslední výjezd měla jednotka před 18. hodinou ve Svitavách, kde sjelo do příkopu osobní vozidlo," popsal Miroslav Polák nehodu, při níž vozidlo značky Honda sjelo ze silničního náspu a zapíchlo se pravou přední částí do protisvahu. „Při této nehodě se naštěstí nikomu nic nestalo. Vozidlo vytáhl před příjezdem jednotky kolemjedoucí dobrovolný hasič," doplnil Polák.