Naučná stezka podle slov místního starosty Františka Bartoše od září přilákala mnoho návštěvníků, čemuž určitě pomohla i mírná zima, která podobným výletům přála.

„Na stezku máme opravdu dobré ohlasy. Lidé si sem cestu našli. Chtěli jsme jim ukázat krásný kout přírody a to se, myslím, povedlo," konstatoval František Bartoš.

Na novou turistickou sezónu proto plánují její obohacení. V rozhledně připomínající spíš lehce vyvýšenou terasu, ale i přesto poskytující daleké výhledy například na Orlické hory, nově přibude panoramatická mapa.

„Protože se turisté často dohadují, co za vrcholky je vidět, rozhodli jsme se, že na rozhlednu umístíme buď plastiku, nebo panoramatickou fotografii, kde budou jednotlivé vrcholy pojmenované," vysvětlil starosta.

S novinkou slíbil pomoc ředitel základní školy v Dolním Újezdu Jiří Lněnička, který má všechny vrcholky dobře zmapované.
Samotná stezka začíná a končí v centru obce u kulturního domu. Na své trase zpřístupnila dříve neschůdná místa. Celý okruh je značený a vede kolem deseti informačních tabulí.