Ovšem počty lístků jednotlivých politických stran, které vhodili do uren, byly poněkud odlišné. Kdyby ale celá republika hlasovala jako voliči v Biskupicích, usedli by v parlamentu také zástupci Dělnické strany sociální spravedlnosti. V obci na Jevíčsku, jež je proslulá slivovicí z místních pálenic, získala strana, která se ve svém programu vymezuje jako národně orientovaná, sedm procent voličů. Svůj hlas zde DSSS dalo z 228 voličů šestnáct lidí.

Vedení strany se na svých internetových stránkách netají tím, že má po těchto volbách dobře „našlápnuto“ na radnice v řadě obcí. V Biskupicích je ale situace zřejmě poněkud jiná. „Hlasy této straně dali zřejmě lidé, kteří staví průtah naší obcí. Jsou to cizí voliči. Netajili se tím, že tuto stranu budou volit,“ vysvětlil starosta Biskupic Dalibor Šebek. Přestože tedy zřejmě nemá slivovice na hlasování pro nacionalisty vliv, volební lístky dělnické strany počítaly komise i v dalších obcích proslulých dobrou pálenkou. Ve Sloupnici dělníky volilo stejně jako v Biskupicích šestnáct lidí a v Boršově stejně jako v Lubné pět.

Díky sedmiprocentnímu „úspěchu“ v Biskupicích se nyní zdá, že na Jevíčsku je nejvíce příznivců strany, která navazuje na krajně pravicovou rozpuštěnou Dělnickou stranu. Ovšem své voliče našla i jinde, svědčí o tom třeba dvě procenta v Hradci nad Svitavou.