Od 12. do 16. července zde probíhal tradiční denní tábor. Hrstka dobrovolníků připravila pro děti pestrý program. Všichni si užili spoustu zábavy, legrace a také sportování. Program zpestřily ukázky práce dobrovolných hasičů z Poličky, beseda s rybáři a také návštěva pana Steigera a jeho lamy Sáry. S panem Kolářem si děti vyzkoušely bubnování na afrických bubnech.

Na táboře nechyběly ani výtvarné dílničky, které pro děti připravila paní Renátová. Všichni se těšili také na čtvrteční dopoledne, kdy dorazili herci divadla Zlatý klíč s představením Jak šel Honza do pohádky. V něm si zahráli také účastníci tábora. Přestože předpověď počasí na čtvrteční večer nebyla nijak příznivá, plánované překvapení se nakonec konalo. Let balónem byl pro táborníky opravdovým zážitkem.
Poslední táborový den se před horkým počasím schovali všichni táborníci v Centru Bohuslava Martinů v Poličce. Také odtud si děti odnesly spoustu zážitků.

V závěru chtějí organizátoři poděkovat všem, kteří přispěli ke zdárnému průběhu celého tábora a umožnili tak dětem z Jedlové, Bystrého a Hartmanic prožít pět nezapomenutelných prázdninových dní.

Naděžda Hermonová