Tři ženy a jeden muž budou nyní po dva měsíce pod jeho odborným dozorem. Seznamte se s nimi.

Lucie Drbalová.LUCIE DRBALOVÁ, Svitavy

„Vždy jsem měla pěkných pár kilo navíc. Asi před dvěma lety se mi povedlo hlídáním jídelníčku, navštěvováním posilovny a dalšími sportovními aktivitami shodit krásných pětatřicet kilo. Hned jsem se cítila jako nový člověk, mnohem spokojenější. Kvůli zdravotním potížím jsem musela s cvičením skončit. Hodně jsem přibrala, tak to chci zase shodit. Cvičit jsem začala v únoru. Do posilovny chodím dvakrát až třikrát týdně podle toho, kolik mám volného času. Očekávám samozřejmě úbytek váhy a že si zpevním a vyrýsuji celé tělo. Chtěla bych shodit alespoň patnáct. Určitě se budu řídit radami trenéra. Jídelníček už mám omezený, tak si myslím, že to ostatní nebude problém."

Pavel Jasanský.PAVEL JASANSKÝ, Svitavy

„Deníkový projekt beru jako nejlepší příležitost začít něco dělat se svými sto dvaceti kilogramy. Dřív jsem docela sportoval, ale teď jsem neměl moc času na sport.  Mám sedavé zaměstnání. Za posledních pět let jsem přibral asi dvacet kilo a už s tím opravdu potřebuji něco udělat. I děti se mě doma ptají, proč mám veliké bříško. Kdysi, ještě na gymplu, jsem občas chodil do posilovny, ale do fitka ne.  Chtěl bych si zlepšit postavu a cítit se lépe. Jsem odhodlaný, že se budu řídit pokyny trenéra. Pokud by se mi podařilo shodit deset, patnáct kilo, tak by to bylo super. Vím, že o tolik se to asi nepodaří, ale čím víc, tím líp."

Miluše Klusáková.MILUŠE KLUSÁKOVÁ, Svitavy

„Měla jsem pocit, že jsem obtloustlá. Po dvou dětech jsem se pokoušela cvičit doma. Od cvičení v posilovně a navíc v soutěži s partou dalších účastníků očekávám velkou motivaci k pravidelnému cvičení. Chtěla bych si zlepšit fyzickou kondici a zpevnit postavu. Čekám, že nějaké kilo zhubnu, aspoň čtyři kila.  Trenéra poslouchat budu, ale nevím, jak to dopadne s jídelníčkem. Chci zhubnou, ale ne tak, že bych se musela omezovat. Přestala jsem sladit kávu. Budu se snažit omezit sladké. Nechci ale drastickou dietu."

Dana Rozhonová.DANA ROZHONOVÁ, Svitavy

„Rozhodla jsem se, že se sebou něco provedu. Mám šestiletou holčičku a chtěla jsem s cvičením začít už dřív. Neměla jsem čas, chodila jsem do práce. Projekt Deníku byl pro mě vítanou výzvou. Dozvěděla jsem se o něm od kamarádky. Na poslední chvíli jsem se rozhodla, že to zkusím. Věřím tomu, že pak budu třeba vypadat  trošku líp. Mám málo pohybu. Doufám, že na tom po projektu budu kondičně lépe. Kdybych shodila aspoň pět kilo, tak by to bylo fajn. Budu se snažit přizpůsobit se pokynům trenéra. Do teď jsem odbývala i jídlo. Když směnuji, tak třeba celý den nejím a dám asi až něco večer.  Sama vím, že to je špatné, a proto s tím chci něco udělat, naučit se nějaký režim a mít u sebe člověka, který mě povede. Když jsem sama, tak nad tím často mávnu rukou."

Jak bude soutěž probíhat?

Po osm týdnů se každému ze soutěžících bude věnovat Josef Hýbl ze svitavského fitness centra. Je pouze na účastnících, jak si se zvoleným stylem hubnutí a zdravou výživou poradí.

Posledních čtrnáct dní soutěže zahájíme na internetových stránkách Deníku hlasování čtenářů. Hlavní cenu získá soutěžící s největším počtem získaných hlasů. Nemusí vyhrát ten, který shodí nejvíc kilogramů. Rozhodovat budou čtenáři podle svých sympatií!

K hezčí postavě získá vítězka či vítěz našeho hlasování permanentní vstupenku do fitness centra Josefa Hýbla a drobné dárky od Deníku.

Soutěžící se zavázali, že soutěž dokončí (při občasné neúčasti ve fitness centru ale nikoho nevyloučíme).

Novinky z hubnoucího režimu všech soutěžících pravidelně zveřejníme, a to nejen v tištěném vydání Svitavského deníku, ale také na jeho internetových stránkách.

Provozní doba fitness centra Josefa Hýbla:pondělí 9 - 12 a 14 - 20.30 hodin
úterý                 14 - 20.30 hodin
středa  9 - 12 a 14 - 20.30 hodin
     jen pro ženy 18 - 20.30 hodin
čtvrtek               14 - 20.30 hodin
pátek    9 - 12 a 14 - 20.30 hodin
sobota               14 - 19 hodin