Pod dohledem zkušeného trenéra Josefa Hýbla a také nás poctivě cvičí. Už se přehoupli do druhé poloviny. K cíli zbývá málo. Podívejte se s námi, jak se partě  daří.

Každý to zná. Když se do něčeho pustíme a jdeme za svým cílem, chceme vidět výsledky. nejinak je to také u naší party, která mučí svá těla v posilovně. Chtějí znát, jak jsou po polovině projektu daleko? Jak kdo.

Tajemství do konce

„Nevážila jsem se, ani nepřeměřovala. Bude to pro mě a mé nejbližší, co jsou do toho zasvěcení, takové malé překvapení. Doufám pozitivní," uvedla Dana Rozhonová. Cítí se celkově lépe. „Některé oblečení mě už tak nestahuje, prostě mám takový lepší pocit," mínila. Snaží se procvičit celé tělo. Podle Dany potřebuje zpevnit a shodit přebytky váhy. „S mou postavou je to na dlouho, ale i malý úbytek bude pro mě taková výhra," svěřila se Dana. Kvůli fitku se nemusela v ničem nějak výrazně omezit. „Pro mě je to záliba, která mě baví a nemám důvod v ní nepokračovat. Nechám se překvapit, jak dlouho mi to vydrží," konstatovala Dana. Někdo si stanoví cíl, aby věděl, za co bojuje, co na konci dlouhé cesty čeká. „Odměnu nemám žádnou vymyšlenou, třeba příjemná dovolená s rodinou. Uvidí se, co přinesou příští dny v mém úsilí. Nejlepší je, se nechat překvapit," dodala Dana Rozhonová.
Miluše Klusáková, je nadšená. „Po pravdě řečeno, jsem moc ráda, že jsem se do tohoto projektu zapojila. Sama bych asi těžko hledala motivaci. Mám ze sebe za to radost," řekla Miluše. Nad tím, že už se projekt přehoupl do druhé půli, moc nepřemýšlela. Už teď ví, že i po skončení soutěže bude dále pokračovat ve cvičení. Na vážení a měření takřka zapomněla.

Trenér zakázal

Údajně jí to trenér zakázal. „No, občas na váhu stoupnu. Ze začátku mě deprimovalo, že neklesá. Vzhledem k tomu, že jsem drobnější postavy, tak to zas není tak velký problém. Ale v pase cítím, že nějaký ten centimetr ubyl a to mě těší," přiznala Miluše. Procvičuje celé tělo a oblíbila si hluboké dřepy na přístroji. „Asi proto, že toto cvičení je nejnamáhavější a cítím se, jak zpráskaný pes. Opravdu cítím, že to funguje. Pro mě je dost důležité, že se mně zvyšuje kondice a o to mně hlavně šlo při vstupu do soutěže," zhodnotila Miluše. Vzhledem k tomu, že má pravidelné pracovní směny, nemusela režim až tak moc měnit a přizpůsobovat. Našla si dokonce čas občas vyjet na kolečkových bruslích a na kole. Čím se po skončení soutěže odmění? „Koupím si pořádně velkou tabulku čokolády,"  uvedla Miluše Klusáková.

Lucie Drbalová se přeměřuje a váží docela často. „S výsledky bohužel moc spokojená nejsem. Ale zase na druhou stranu je lepší, když to jde pomalu, než když to nejde vůbec," naznala Lucie. Snaží se mučit celé tělo stejně, ale když má hodně málo času, tak se věnuje pouze problematickým partiím. Občas se musí přizpůsobit časovému presu. „Kvůli tomu, že směnuji, tak ne vždy mám volno v době, kdy je fitko otevřené, takže si teď poslední dobou občas vezmu půl dne volno v práci a jdu si zacvičit," poznamenala Lucie. Bonus žádný nečeká, ani nechystá odměnu. „Ráda bych si ale obměnila šatník," dodala Lucie Drbalová.

Pro dobrý pocit

Jediný muž v naší fitness partě nevydržel. „Zkoušel jsem se jen převážit, mám dole tak tři kila. Abych byl spokojený, tak by to chtělo ještě víc," svěřil se Pavel Jasanský.  Své tělo týrá v posilovně stále stejně, a  to celé. Kvůli pocvičení nic vypustit ani omezit nemusel. A co bude pro něho odměnou? „Nic jsem si neslíbil. Odměnou bude dobrý pocit, že jsem pro sebe něco udělal a že se budu cítit líp," uzavřel Pavel Jasanský.