Fanoušci sledují každý strk holí po ledě ať už doma a borci jezdí i přímo do místa hokejového dění. Středeční čtvrtfinálové utkání mezi Českem a USA, stejně jako ostatní zápasy, si nenechali ujít Ladislav Kovář se synem Ladislavem, Tomáš Prokopec a Ondřej Chyba ze Svitavska.

„Když jsme přímo na místě, kde se hraje, tak to jsou nepopsatelné zážitky. Atmosféra je fantastická,“ řekl Ladislav Kovář ze Svitav. Ve chvíli kdy kotel vaří a všichni skandují, je to prý nádhera. „Nejkrásnější na tom je, že Slováci uspořádali mistrovství pro nás. Více jak polovinu bratislavské haly obsadili Češi,“ uvedl hokejový fanoušek Ladislav. A kde uvidí další „koncert“ českých hokejistů? Jak jinak než v Bratislavě.

(kk)

Ukažte čtenářům,
jak fandíte vy!

Čeští hokejisté bojují o titul mistra světa. Fandíte jim i vy? Sledujete hokejová utkání s partou přátel nebo rodinou u televizní obrazovky, v hospůdce nebo se chystáte přímo do centra dění na Slovensko? Ukažte ostatním čtenářům, jak fandíte právě vy! Své fotografie a zážitky posílejte na adresu: svitavsky@denik.cz. Vaše příspěvky zveřejníme jak v novinách, tak i na našem webu.