Čeští hokejisté bojují o titul mistra světa.

Fandíte jim i vy? Sledujete hokejová utkání s partou přátel u televizní obrazovky, v hospůdce nebo se chystáte přímo do centra dění na Slovensko? Ukažte ostatním čtenářům, jak fandíte právě vy!

Své fotografie a zážitky posílejte na adresu: svitavsky@denik.cz. Vaše příspěvky zveřejníme jak v novinách, tak i na našem webu.

Jakub Velecký, 38 let
učitel, Svitavy

Mistrovství v hokeji na Slovensku sleduji. Našim hokejistům fandíme se synem doma u televize. Myslím si, že se naši dostanou alespoň do semifinále.

Petr Lebeda, 55 let
školník, Svitavy

Ano, samozřejmě sleduji mistrovství v hokeji na Slovensku. Dívám se doma na televizi. Tipuji, že se naši dostanou každopádně do čtvrtfinále. Alespoň doufám.

Ivo Jínek, 65 let
důchodce, Svitavy
Ano, sleduji hokejové mistrovství, fandím našim. Dívám se sám doma na televizi, nechodím nikam. Odhaduji, že skončíme druzí, první bude asi Rusko.

Pavel Marhold, 40 let
bezp. agent., Svitavy

Bohužel, moc nesleduji. Rád bych se díval, ale bývám v práci. Nechodím fandit do hospody, raději se dívám doma. Když bude přát štěstí, mohli by skončit druzí.

Nikola Skalská, 20 let
studentka, Svitavy

Hokej budu sledovat. Uvidím, jak na tom budu časově. Buď budu fandit doma u televize nebo půjdu s kamarádkami do hospody. Doufám, že se naši dostanou nejvýše.

Anděla Ovádová, 20 let
asistentka, Svitavy

Ano, fandím. Sledujeme mistrovství doma s přítelem u televize. Myslím, že se naši určitě dostanou do finále. Snad i vyhrají.