Od pondělí do pátku (4. až 8. srpna) bude nepřetržitá výluka mezi stanicemi Moravská Třebová - Městečko Trnávka, opravovat se bude most a železniční přejezd. Vlaky budou nahrazeny autobusem počínaje pondělím, od 7.30 hodin a konče pátkem, do 17 hodin. Autobusy zastaví u železničních stanic. Zpoždění u nahrazených vlaků není předpokládáno, cestující přípoje stihnou.

Od pondělí do pátku (4. až 8. srpna) budou, kromě nepřetržité výluky mezi Letohradem až Lichkovem ještě denní výluky mezi stanicemi Lichkov - Dolní Lipka, a to vždy od 7.30 do 15.30 hodin.
Výlukové autobusy tedy nebudou končit v Lichkově, ale pojedou až do Dolní Lipky. Ani při této výluce se cestující nemusejí bát o své přípojné vlaky, neboť s výlukou bylo při sestavě jízdního řádu počítáno a tak spoje jezdí načas.

Od pondělí do pátku (4. až 8. srpna) budou pokračovat denní výluky jedné traťové koleje mezi stanicemi Svitavy - Březová nad Svitavou, a to vždy od 8 do 13.45 hodin. Osobní vlaky budou mezi Březovou a Svitavami nahrazeny autobusy, rychlíky pojedou beze změny. České dráhy upozorňují, že u osobních vlaků, které budou nahrazeny autobusy, je nutno počítat se zpožděním 10 až 15 minut, proto některé přípoje na návazné vlaky nebudou zachovány.