Dva týdny před koncem soutěže jsme pro čtenáře odstartovali internetové hlasování o nejsympatičtějšího člena fitness týmu. Nejvíce zabodovalo křehké pohlaví. Dokazují to počty hlasů, které dámy získaly. Absolutní vítězkou se stala Lucie Drbalová s počtem 502 hlasů. „Vůbec jsem nečekala, že bych se mohla  stát vítězem internetové ankety. Moc mě to těší," uvedla vítězka. Rozhodnutí čtenářů ale nebere jako závazek. „Chci cvičit, je to to, co chci dělat. Pokud mě někdo podporuje, tak je to příjemné," řekla Lucie Drbalová.  Plánuje, že do posilovny bude chodit dál, i když nebude pod takovým dohledem, jako během projektu.

Druhé místo s 382 hlasy patří Miluši Klusákové, 232 hlasů a třetí post si vysoutěžila Dana Rozhonová. Jediný zástupce mužského pohlaví, sympatický  Pavel Jasanský zůstal 85 body na čtvrté pozici. Všichni účastníci dostali drobné dárky od Deníku. Vítězka navíc slušivou modrou mikinu s logem.
Rozhodování bylo také na samotném trenérovi. který přiznal, že za něho rozhodla čísla a přesné počítání. Podle jeho údajů a propočtů zvítězila Dana Rozhonová.  Josef Hýbl pořádá pobyty u moře, kde zájemci cvičí s lektorkami  a opět pod jeho bystrým dozorem. Vítězce předal slevu na jeden z pobytů. A co na to vítězka? „Určitě chci ve cvičení pokračovat a ještě nějaké kilečko shodit. Dala jsem si nějaké předsevzetí a to se povedlo. Je lepší shazovat po troškách, než si dát velký cíl, který není možné splnit," poznamenala Dana Rozhonová. Je spokojená s výsledky. „Je to pro mě zadostiučinění, že jsem se sebou začala něco dělat. Cítím se lépe, zvýšila se mi i fyzička," řekla oceněná cvičenka. Cena od Josefa Hýbla ji překvapila. „Jsem za ni ráda. Vezmu s sebou dcerku. Dlouho jsme nikde nebyly, a tak se těšíme na nové zážitky," poznamenala skromná tmavovláska. Podle ní je to dárek. „Snad jsme si ho zasloužily," dodala Dana Rozhonová.

Všem členům našeho fitness týmu věnoval Josef Hýbl permanentku na dvacet vstupů zdarma. A co ještě dodat? Tak ať se všem daří a mají pevnou vůli vydržet!