close zoom_in

Kateřina Weissová, 13 let
žákyně 8. třídy, Svitavy

Jsem zvědavá, jak to bude ve škole vypadat. Těším se na kamarádky. Přes prázdniny mi chyběly. Čekají nás asi i nějaké změny. Jdu do osmičky. Paní učitelka nám říkala, že to bude těžké.

Lukáš Parák, 12 let close zoom_in
žák 6. třídy, Svitavy

Těším se do školy. Ze všeho nejvíce se těším na tělocvik. Myslím si, že mě letos bude bavit i matematika. Někdy je těžká, někdy ne. Záleží i na učiteli. Těším se i na některé spolužáky.


close zoom_in Jiří Pilař, 9 let
žák 4. třídy, Svitavy

Hodně se těším do školy. Baví mě hlavně angličtina. Je dobré umět nějaký jazyk. Když přijedu třeba do Anglie, budou mi rozumět a domluvím se tam. Těším se i na kámoše a na paní učitelku.

Hana Kučerová, 10 let close zoom_in
žákyně 5. třídy, Svitavy

Moc se těším do školy. Ráda se učím. Dřív jsem neměla ráda češtinu. Když jsem se ji začala učit, začala mě bavit. Od začátku prázdnin jsem chtěla zpátky do školy.

close zoom_in Michal Čapek, 11 let
žák 6. třídy, Svitavy

Těším se do školy. Mám rád přírodovědu. Učíme se v ní o zvířatech. Baví mě taky vlastivěda. Těším se i na kamarády. Myslím, že nás budou učit i jiní učitelé.


Kateřina Siváková, 10 let close zoom_in close zoom_in
žákyně 5. třídy, Svitavy

Prázdniny rychle utekly, ale do školy se opravdu těším. Je opravená. Je teď hezká, jako nová. Hodně se taky těším na učení. O prázdninách mi chybělo.