Lup si vynesl před bránu, kterou silou otevřel. Majitel domu ale vše sledoval a zavolal policii. Už předtím se lupič vloupal do sklepa vedlejšího domu, kde si ale nic nevybral. Zloděje nakonec dopadli policisté se strážníky v blízkých zahrádkách.

Lup ze skladu za čtvrt milionu

Práce ve skladu nepatří mezi nejlépe placená zaměstnání, a možná i proto si chtěl šestadvacetiletý muž finančně přilepšit. Skladník z firmy v Moravské Třebové je obviněný z toho, že vysokozdvižným vozíkem na noční směně naložil do přistaveného nákladního auta přes tři tuny plastového granulátu v hodnotě vyšší než 260 tisíc korun. Nakládku stihl za půl hodiny. Domluvený přepravce, který výrobní materiál odvezl, netušil, že odváží kradený materiál. Vzhledem k výši způsobené škody hrozí obviněnému u soudu v případě prokázání viny až pět let za mřížemi nebo peněžitý trest.

Ukradené sudy byly navráceny  

Sloupnice - Sobotní turnaj v malé kopané s následnou zábavou měl nepříjemnou dohru. Pořadatelé vyrušili při krádeži prázdných pivních sudů několik pachatelů, kterým se podařilo jich šest odnést. Dva při útěku odhodili. Na místo byla přivolána hlídka policie. Ta nakonec neměla práci. Organizátoři akce dokázali sami vytipovat zloděje a dali mu šanci sudy vrátit. Ukradené bečky se brzy objevily u fotbalového hřiště. Škoda nikomu nevznikla a police byla bez práce. Zlodějíček se však na další zábavě jen těžko objeví.