Pátrání po celostátně hledaných mužích je zatím bez výsledku, proto policisté žádají o pomoc širokou veřejnost. „Pokud se pozorně zadíváte na fotografie hledaných a budou vám povědomé, budeme rádi za jakýkoli poznatek vedoucí k upřesnění jejich pohybu, či jejich pobytu," uvedla policejní mluvčí Anna Štegnerová. Pokud máte o hledaných mužích nějaké informace, uvědomte policii na lince 158.

František Šoltýs.FRANTIŠEK ŠOLTÝS

Na šestapadesátiletého muže z Litomyšlska vydal Okresní soud v Semilech už 30. června 2006 příkaz k zatčení a to za majetkové delikty. Muž byl odsouzen k osmi měsícům vězení.  Je vysoký 170 až 175 centimetrů, má velmi štíhlou postavu, delší tmavé vlasy a modré oči. Hovoří česky.


MIROSLAV PAVLÉKMiroslav Pavlék.

Více jak tři roky si užívá svobody sedmatřicetiletý muž z Moravskotřebovska. Vysoký je 185 až 190 centimetrů, střední postavy. Měl by mít krátké hnědočerné vlasy a modré oči. Na tohoto hledaného muže vydal Městský soud v Praze 4. listopadu 2010 příkaz k zatčení pro spáchání trestného činu úvěrový podvod. Jeho současný pobyt, ani zaměstnání, nejsou známy.


Milan Dujsík.

MILAN DUJSÍK

Na třiačtyřicetiletého muže ze Svitavska vydal Okresní soud v Prachaticích 11. září 2013 příkaz k zatčení. Odsouzený se ale před trestem skrývá neznámo kde. Byl odsouzen pro přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání k trestu odnětí svobody na šest měsíců. Hledaný je vysoký 175 až 180 centimetrů, měl by mít střední postavu, hnědočerné krátké vlasy.