Podle obžaloby se měl cizinec podílet na krádežích vozidel za více než 10 milionů korun, kterých se v letech 2003 a 2004 dopustila v Praze, Plzni a ve Špindlerově Mlýně skupina mužů z Bulharska a ČR.

Zatímco krajský soud poslal již v květnu 2006 většinu pachatelů za mříže, Angelov si svůj rozsudek, pět a půl roku ve vězení s ostrahou, tehdy nevyslechl. Proces proti němu vedl soud jako proti uprchlému. Letos byl Angelov zadržen ve své domovské zemi a vydán do České republiky. Vrchní soud původní verdikt pro Angelova zrušil a nařídil nové jednání za účasti obžalovaného. To začalo 25. dubna letošního roku.

Dnes stane před krajským soudem také Marie Marková. Žena vloni na Orlickoústecku měla podat léky svým dvěma nezletilým dětem v úmyslu je usmrtit. Léky požila také sama. Jednomu synovi navíc způsobila nožem řezné rány. Jen shodou okolností k usmrcení dětí nedošlo.
Ve čtvrtek opět zamíří do soudní síně Jozef a Radko Nanárovi.

Ti se od minulého úterý u hradeckého krajského soudu zpovídají z brutální vraždy muže, které se podle obžaloby měli dopustit v říjnu loňského roku na Trutnovsku. Jozef Nanár je navíc stíhán pro trestné činy porušování domovní svobody a pokusu ublížení na zdraví. Tyto skutky měl spáchat na Jičínsku.