Okradená zákaznice měla v kapse bundy peněženku s osmi tisíci korunami a platební kartou.  Ta ji zmizela, když si  vybírala zboží. Kdy přesně se tak stalo, žena nepostřehla. „Nyní se nám podařilo získat fotografie dvou podezřelých žen, jejichž totožnost je prozatím neznámá.  Prosíme tedy všechny, kdo by měli bližší informace k tomuto případu, aby se nám ozvali," sdělila policejní mluvčí Anna Štegnerová. 

Podle mluvčí pachatelka, která peněženku patrně odcizila, byla střední postavy, ve věku čtyřicet až padesát let. Měřila 165 až 170 centimetrů. Na sobě měla tmavé kalhoty, vínový svetr a hnědou tašku přes rameno, kterou zakrýval černý kabát. Na nohou měla černé sportovní boty a na hlavě čepici. Druhá společnice, která patrně vše jistila, byla střední postavy ve věku dvacet pět až třicet pět let. Vysoká mohla být 170 centimetrů. Oblečená byla do sportovních kalhot s pruhy na boku a tmavě modré sportovní bundy s bílým nápisem v levé přední části. Na nohou měla žena bílé sportovní boty a na hlavě rovněž čepici.

„Případ šetříme pro podezření ze spáchání přečinu krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku," dodala Anna Štegnerová.