Oběsil se na stromě na šňůře od padáku

Odejít dobrovolně z tohoto světa se rozhodl sedmapadesátiletý muž z Chrudimska. Oběsil se v Pardubicích na stromě, v areálu U Trojice, nedaleko záchytky. „Oznamovatel viděl v pondělí po poledni na jedné ze zahrad na stromě muže, který se oběsil na šňůře od padáku. Přivolaný lékař konstatoval smrt oběšením,“ řekl Deníku jeden z pardubických policistů.

Vnučka našla na ulici mrtvého dědu

Lékaři ze záchranné služby oznámili v minulých dnech policii, že bezúspěšně oživovali 77letého muže. „Poblíž pardubické restaurace na silnici nalezla bez známek života svého dědu jeho vnučka. Přivolala lékaře, který předběžně neshledal žádné cizí zavinění. Důvody smrti ale určí až nařízená pitva,“ řekl Pardubickému deníku dobře informovaný zdroj.

Žena chtěla umřít, snědla prášky!

Z Komárova minulých dnech, kolem dvaadvacáté hodiny, zavolala na linku 155 mladá dívka, že se její matka pokusila o sebevraždu! „Třicetiletá žena spolykala několik tablet diazepanu a zapila je alkoholem. Záchrankou pak musela být převezan na internu,“ potvrdil nám jeden z pardubických policistů. Žena prý chtěla takto vyřešit své dlouhotrvající problémy.

Hrozil kamarádovi, že ho zabije!

Pro podezření z trestných činů ublížení na zdraví a násilí proti skupině obyvatelů a jednotlivci je stíhán 23letý muž ze Slovenska. Ten na pardubické ubytovně Na Hůrkách napadl svého krajana, chytil ho pod krkem, bil ho pěstmi a vyhrožoval mu, že ho zabije. Zraněný muž byl se zlomeninou převezen do nemocnice. Pachateli, bude–li odsouzen, hrozí až dva roky vězení.