Bicykly jsou častou kořistí zlodějů, ale v Rozhraní si tentokrát vyhlédli unikátní čtyřkolo. Policie hledá netradiční kolo. Pomoci s pátráním může i veřejnost.

"Odcizená kola se v našich statistikách vyskytují poměrně často, ale krádež čtyřkola, ta už tak častá není. Pokud zloděj odjede na klasickém kole, málokdo si ho všimne, ale když se po silnici nebo stezce „prohání“ čtyřkolo, za ním se určitě kdekdo otočí," uvedla policejní mluvčí Eva Maturová.

Majitel dostal čtyřkolo před 30 lety od svých přátel. Naposledy ho viděl předevčírem. Lidé v regionu netypický bicykl zřejmě znají. Muž s ním jezdil na retro srazy a různé společenské akce. Neviděli jste modré kolo pro čtyři osoby i vy? Jedná se o starší čtyřmístné jízdní kolo modré barvy.

"Pokud víte, u koho se na dvoře objevilo, nebo jste ho zahlédli někde v terénu, volejte svitavským policistům na číslo 974 578 651," dodala Maturová.

Policie uvítá jakékoliv informace, které povedou k nalezené bicyklu pro čtyři jezdce.

close V Rozhraní bylo ukradeno unikátní čtyřkolo. info Zdroj: Policie ČR zoom_in V Rozhraní bylo ukradeno unikátní čtyřkolo.