Ten strom, který dostane nejvíce vašich hlasů, postoupí do krajského kola. Vánoční strom DeníkuVánoční strom DeníkuZdroj: RedakceKrajští vítězové se poté utkají o titul v celostátním kole, nejkrásnější strom získá cenu ve výši téměř čtvrt milionu korun pro svou obec či město: bude moci využít k vlastní propagaci jednu celou stranu v sobotním magazínu Deníku s názvem Víkend. 

Stranu může zaměřit k propagaci svých akcí, může se pochlubit tím, co obec/město v posledních letech pro své občany vykonala/lo, případně využít na užitečné informace pro návštěvníky a pozvat je k nim do regionu.

Vánoční strom Deníku 2023 - termíny

Nominace stromů - do 9. prosince (foto + lokalita, e-mailem na svitavsky@denik.cz nebo do komentáře pod facebookový status tohoto článku)
Okresní kolo hlasování - 7. – 11. prosince
Krajské kolo hlasování - 12. - 16. prosince 
Celostátní kolo hlasování - 17. - 20. prosince

Hlasovat mohou pouze registrovaní čtenáři Deníku.cz, a to jedenkrát každou hodinu. 

Výsledky ankety Strom Deníku roku 2023 vyhlásíme v tištěném vydání i na webech 22. prosince.

V loňském roce jste do redakcí Deníku po celém Česku poslali fotografie více než tří set vánočních stromů. V celostátním kole pak zvítězil krasavec z Karviné.

K hlasování jen pro přihlášené čtenáře jsme přistoupili proto, abychom zamezili zmanipulování ankety pomocí robotů. K tomu, abyste se registrovali, však není potřeba platit předplatné. Stačí jen vyplnit e-mail a přihlásit se.

V okresním kole na Svitavsku jasně zvítězil stromeček z Borové u Poličky, který v anketě získal 6527 hlasů. Stal se tak jasným vítězem v okrese, ale i v celém Pardubickém kraji. Na druhém místě byl strom z Pomezí, třetí se umístila Litomyšl.

Chcete do naší ankety zařadit vánoční strom ve vašem městě nebo obci na Orlickoústecku? Pošlete nám jeho fotografii na e-mail svitavsky@denik.cz, nebo ji dejte s popiskou do komentářů na facebooku pod odkazem na tento článek. Nezapomeňte uvést jméno autora fotografie a město či obec, kde se strom nachází.

Okresní kolo hlasování o nejhezčí vánoční strom Pardubického kraje

Podívejte se, jaké vánoční stromy byly do ankety nominovány v ostatních okresech Pardubického kraje a podpořte své favority.

Stromy z celé republiky najdete ZDE

Vánoční poutákVánoční poutákZdroj: Redakce

Své vánoční příspěvky nám posílejte na mail vanoce@denik.cz. Nezapomeňte uvést celé své jméno a město či okres, v němž žijete. Děkujeme!