Stránka Řádků důvěry se těší mimořádnému zájmu čtenářů. Do redakce chodí desítky dopisů. Proto mějte strpení, i váš příběh brzy zveřejníme.

Někdy se spolu sejdeme

Milá redakce, jsem ráda za rubriku Řádky důvěry, kterou si ráda pročítám. I já bych se ráda seznámila s mužem přiměřeného věku, který je nekuřák a alkohol má rád jen příležitostně.

Je mi 60 let, jsem již v důchodu. Bydlím na vesnici, ráda se projedu na kole a poznávám své okolí. Pokud někoho můj dopis zaujme, ráda ho poznám osobně. Doufám, že se spolu někdy sejdeme a posedíme u šálku dobré kávy. Na Vaši odpověď budu čekat.

Čtenářka z Letohradska

Najdu ženu, která hledá normálního muže?

Vážená redakce,

rád pročítám Řádky důvěry a rozhodl jsem se i já zkusit štěstí. Je mi 53 let, mám 85 kg, 178 cm a mám rád vše, co je živé. Rád bych se seznámil s ženou přiměřeného věku, která by vyplnila chvíle samoty.

Baví mě vše okolo zahrady i domu. Sám mám nyní zařízenou garsonku, ale dříve jsem bydlel v rodinném domě. Ozve se žena, která hledá normálního muže? Byl bych rád, kdyby se ozvala žena z okolí Přeloučska anebo Lázní Bohdaneč . Není to však podmínkou. Nevlastním auto ani řidičský průkaz, ale cestuji rád i do zahraničí.

Budu se těšit na vaše odpovědi a případná setkání.

Venda z PardubickoPřeloučska

Hledám kamarádku k dopisování

Jsem ve středním věku, sportovně založený a rád bych si touto cestou našel kamarádku k dopisování. Jsem totiž zatím ve výkonu trestu, což jednou skončí. Čas však ukáže, co umí dopisní papír a řádky plné něhy. Ono totiž svěřit se někomu často dokáže změnit život a pomůže jít dál.

Čekám, že se ozveš, pokud i tobě bude zatím stačit podělit se o sebe prostřednictvím řádků. Foto rád zašlu, budeš-li chtít.

Na tvé řádky se těší Bob

Najdu tě?

Vážená redakce,

ráda bych se touto cestou seznámila s hodným mužem. Jsem svobodná matka s dcerou ve věku 4,5 rokut. Je mi 27 let, měřím 168 cm, nekouřím a alkohol piji příležitostně. Mezi mé záliby patří příroda, zvířata, děti, kino a výlety. Pokud se najde hodný muž, kterému by nevadilo, že jsme dvě, budeme moc rády, když se nám ozve. Preferuji osobní setkání, při kterém se o sobě dozvíme více.

Děkuji všem za případné odpovědi.

Čtenářka z Moravskotřebovska

Vánoce již ve dvou

Vážená redakce, chtěl bych i já vaším prostřednictvím poznat partnerku pro život.

Jsem vdovec vyšší postavy, brunet s knírem, je mi přes 65 let a bydlím v Pardubicích. Mám zájem především o kulturu, které je v Pardubicích hodně, ať už výstavy, tanec a podobně.

Hledám ženu okolo 60 let, nejlépe vdovu nebo rozvedenou, bydlící v Pardubicích, není to však podmínkou. Hlavně takovou, která by o mě měla skutečný zájem. Samota je zlá a život bez ženy, lásky a humoru nestojí za nic. Alkoholik nejsem a kuřák jsem nezávislý.

Budu se těšit na odpovědi, případně uveďte, prosím, svoje telefonní číslo, abych se mohl rychleji ozvat.

Gustav z Pardubic