Kde se stala chyba?

„Nevím, kde jsme udělali chybu. Od malička jsme se mu snažili dát všechno nejlepší," stýská si majitelka Kateřina Krouželová. Max zaútočil poprvé na její malou dcerku, tehdy se to posuzovalo jako žárlivost a víra, že už se pejsek polepší, byla silná.

Ale netrvalo dlouho a situace se opakovala, tentokrát se Maxíčkovým terčem stala kamarádka dětí. „On neváhá děti pokousat i na obličeji, často to jsou i končetiny. Je to hrozné," pokračuje nešťastná majitelka.

K poslednímu útoku došlo o předminulém víkendu, kdy za malou Lindou přišla kamarádka. V krátkém okamžiku pes zaútočil, opět do obličeje a na ruce dívenky. „Kdo ví, co se mu honí hlavou. Myslím, že mu nějaké dítě muselo ublížit a on si to pamatuje. Jednu dobu chodil kolem našeho plotu kluk, který po Maxíčkovi házel kameny. Třeba ta nenávist vůči dětem vznikla tam," přemýšlí paní Kateřina.

Najde pána?

Pes musí být trvale zavřen, na vycházku se dostane jen na vodítku a nejlépe s košíkem. „Rád běhá po zahradě, ale co dělat jiného? Máme ho moc rádi, ale nejraději bych ho někomu raději věnovala. Volala jsem i do útulku, ale tam mi řekli, že tak problémového psa nikdo chtít nebude. Já si to nemyslím, Pokud by někdo Maxe chtěl, ráda mu ho dám," nabízí „adopci" Kateřina Krouželová, kterou mohou lidé kontaktovat na telefonním čísle 731 705 837.