Zase bude jaro a zase vám chybí ten správný kulturní zážitek? Neváhejte a do Moravské Třebové chvátejte. Stejně jako v letech předchozích pro  vás DWD.cz připravilo kultovní festiválek největších rozměrů ve vnitřních prostorách. A to, co jste zažili vloni, byla jen omáčka masa, který přijde letos.
Organizátoři třetího ročníku vsadili v letošním roce na mladou krev a zabrousili do žánrů dříve neprozkoumaných. Novinkou na festivalu bude rockabilly v podání skvělých showmanů z The Rocket Dogz nebo třeba screamo hardcore kapely Your Last Breath.

To, co letošní ročník dělá fenoménem, je též přítomnost značně vyššího počtu zahraničních kapel, mezi nimiž nebude chybět headliner prvního ročníku Good Bye Lenin, moderní rock crossover křtící kapely Bačova Fujara a hlavně jako headliner festivalu s Monsterem v zádech chlapíci z kapely Zoči  Voči.
Tento ročník bude ve znamení velkých křtů, mezi které se zapojí i legendární veselí  Beznadějný Případ či popcore z Jablonce od kapely Exots.

Jako místní zástupce jako každý rok pro potěšení mladších děvčat zahrají Last Time a to všechno doplní další z účastníků Contest of Future se svým klasickým rock and rollem Retro Jokers. A to zdaleka není všechno.  

Kapely vystoupí během jednoho dne na dvou pódiích, a harmonogram je vymyšlen tak, aby šikovný fanoušek stihl všechny kapely. Takže vezměte svoje kamarády, sedněte na vlak nebo autobus a přijeďte podpořit akci, jaká se letos určitě opakovat nebude.  

Zapomeňte na plesy, přichází DWD FEST 2012.

Třetí ročník festivalu se odehraje v prostorách budovy Hedva, přímo mezi autobusovým a vlakovým nádražím v Moravské Třebové.

(trc)

Program akce

Zoči Voči  (SVK)
Bačova fujara (SVK) (DWD Prod.)
Good bye Lenin  (SVK)
The  Rocket  Dogz
We  on  the Moon
Retro Jokers (vybráni z III. COF)
Žádnej stres

Last  Time
Bombs from Heaven (vítěz I. COF)
Exots (DWD Prod.)
Neosound (vítěz II. COF)
Beznadějný případ (DWD Prod.)
Cookies
Your last breath – (vítěz IV. COF)