Vtipní hosté, ve vzduchu byla cítit uvolněná atmosféra, všichni se po historkách váleli smíchy. K tomu všemu i potěšení diváci, sál napěchovaný do posledního místa. Co posledního… tak, že se nebylo kam hnout. Zvědavost lidí kolem nového formátu, jenž se v tamním Lidovém domě v Moravské Chrastové ještě neobjevil, byla veliká. „A nakonec všechno dopadlo výborně. Hosté byli naprosto úžasní a všichni jsme se dobře bavili," oddechla si Kristýna Pavlasová, která si nechala celou show nahrávat na video a později ještě analyzovala menší chyby a naopak nacházela inspiraci pro zlepšení a příjemnější zážitek.

„Každopádně už teď vím, že příště musíme být o dost kratší. Opravdu o dost," usmívala se sympatická dáma, která patří k tahounům kultury v Brněnci a Moravské Chrastové. Americké prvky se osvědčily a kromě toho také charitativní rozměr spojený s předáním peněz pro celonárodní akci Pomozte dětem. „Chtěli jsme vybrat šest tisíc korun. Po skončení show jsme vše spočítali a dali jsme dohromady dokonce sedm. Když jsem to oznamovala paní Augustové, jen prohlásila: Výborně Kristýno, já přihazuji ještě tři, ať to zaokrouhlíme na deset a poté prezentujeme i v televizi. Byla jsem nadšená," uvedla Pavlasová.

Už nyní ví, že další epizoda bude na téma vaření. Mezi hosty by se mohl představit i vyhlášený šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Ovšem, to bude až za dlouho. „Zatím to vypadá tak, že druhý díl show uvedu až za rok. Sháníme na to potřebné finance," uzavřela.