Kapela navštívila ve čtvrtek litomyšlský klub Kotelna v rámci svého Unplugged tour, které čítalo pouze čtyři koncerty a  poslední byl právě zde. Bez dlouhého váhání se muzikanti , sedíce na vysokých stoličkách, pustili s dobrou náladou do hraní.

Od úvodní prastaré skladby „Zfetovanej „ po poslední, opět dávné,  „Harlej Krišna" navodili s publikem výbornou atmosféru. Návštěvníci, kteří věděli, na co přišli, zpívali s kapelou refrény jak o život. I když to byl koncert akustický, mělo to náboj a sílu.

Aranže samozřejmě zněly jinak než obvykle, ale v tom to bylo ojedinělé a neotřelé. Ono také hrát bigbít jenom na „španěly", není legrace. Muzikanti z Harleje se do nich opíraly s vervou, hlavně Tonda Rauer, známý z Alkeholu, a Kolins z metalového Debustrolu.  Jejich největší šlágr „Svařák" zpívala celá Kotelna, snad i moc hezká a příjemná děvčata obsluhující za barem.

Koncert byl průřezem jejich největších hitů a došlo i na zcela novou skladbu „Než to s náma půjde ke dnu".  Všichni tak odcházeli po bezmála dvou hodinách určitě spokojení, protože muzika má hlavně bavit a to kluci z Harleje splnili do puntíku.

MILAN PAVLIŠ