"Kotelna v Litomyšli patří k našim nejoblíbenějším koncertním místům a máme radost, že turné k dosud nepokřtěné desce povede i tam," nechal se slyšet Fido z Fast Food Orchestra a jeho souputník Vojtaano jenom přikyvuje: "Litomyšl je krásný město, ideální na romantický procházky po okolí. 21.října ale nikde necourejte a doražte zapařit do Kotelny. Fast Food Orchestra a Vojtaano pro vás chystaj hudební kotel!" zve na koncert.

Fast Food Orchestra s písničkářem Vojtaanem pojí hned několik věcí. V roce 2020 vydali desky "Vezmu tě s sebou" a "2020", a posléze o rok později natočili společný song "Jeden rok“. Spolupráce vznikla, když se potkali při natáčení desek v Rooftop studiu u Ondry Žatkuliaka. Nyní už ničemu nebrání, aby obé předvedli naživo, předtím tomu kvůli covid situaci a opatření nebylo moc přáno.

David Šimek
Zvoleno. David Šimek načíná jako starosta Svitav už třináctý rok ve funkci

Nenechte si ujít toto výjimečné souznění, kde nebudou chybět vzájemné hostovačky a navštivte jeden z koncertů společného tour, protože toto spojení zkrátka stoprocentně funguje. Jen připomeňmě - 7. října na "Žluťáku".