To vyšlo v květnu loňského roku. Po úspěšných singlech Malá mořská víla a Podzim přichází novinka Vysoké napětí, autorkou hudby je Aneta Langerová, text napsal Robert Nebřenský. K novému singlu se v současné době vyrábí videoklip, který bude uveden do televize v únoru.

Aneta Langerová se v tyto dny připravuje na šňůru deseti koncertů, které se uskuteční již v březnu . „Jarní koncerty budou v podobném duchu jako podzimní turné, které pro mě bylo velmi úspěšné a motivovalo mě k dalšímu vystupování. Těším se, až si budu opět spolu s kapelou, a hlavně s lidmi, kteří přijdou, užívat každou notu Dotyku a Spousty andělů,“ uvedla Aneta Langerová, která zamýšlí těmito koncerty navázat na loňské úspěšné turné Aneta Tour 07.

Na letošek se Aneta moc těšila, neboť bude především rokem koncertním. Oproti předchozím létům se chystá mnohem více vystupovat jak na samostatných koncertech, tak na festivalech a ostatních akcích. Jako na jediném místě na východě Čech se objeví ve středu 12. března od 20 hodin v Klubu Žlutý Pes v Pardubicích.

Loňský rok byl pro Anetu Langerovou velmi důležitý, neboť poprvé předstoupila před fanoušky i média výhradně s vlastní tvorbou. První autorské desky se prodalo v Čechách a na Slovensku více než 45 000 nosičů.