Filipa Ornsteina deseti otázkami na tělo souvisejícími s byznysem v oblasti online fotolabů vyzpovídal Martin Nevyjel, zastupce ředitele redakcí Deníku. A dočkali jsme se v dnešní Desítce i otázek trochu záludných se zajímavými reakcemi.

„Kdybych měl podnikání naší společnosti shrnout třemi slovy, volím spojení: Uchování vzpomínek navždy," zaznívá například v závěreční části Desítky ze strany Filipa Ornsteina.

Desítku s Filipem Ornsteinem si můžete pustit i v audioverzi ZDE.

Společnost Vyvolej.to, ve které působí je mimo jiné také partnerem projektu Deníku nazvaného Miminka

close Vyvolej.to info Zdroj: Vyvolej.to zoom_in

Vzniká tak synergický efekt, kdy díky vzájemné spolupráci společnosti Vyvolej.to, Deníku a rodičů nově narozených miminek, každý něco získá. Rodiče posílají fotografie svých čerstvě narozených miminek, Deník uveřejňuje jejich snímky ve speciální rubrice na webu i v tištěných novinách a rodiče zpětně jako poděkování obdrží od společnosti Vyvolej.to unikátní titulní stranu novin s fotkou jejich miminka ze dne, kdy se jejich dítě narodilo a fotodárek. 

close Miminka z celé České republiky info Zdroj: Deník/Jan Lakomý zoom_in

Projekt Miminka na webu Deníku umožňuje také hlasování v anketách O nejsympatičtější miminko týdne a následně i měsíce a roku. Vznikají tak mezi příznivci jednotlivých miminek zajímavá hlasovací klání plná napětí. Někdy není výsledek zřejmý ani těsně před uzavřením anket, tak občas bývají souboje vyrovnané. Nyní mimo klasické týdenní ankety právě probíhá i litý boj o titul Miminko měsíce března, kde můžete svým hlasem pro miminko, které je vám nejsympatičtější, přispět třeba i vy.

Co je Desítka? close Videopořad Desítka. info Zdroj: Deník zoom_in
Desítka je pořad natáčený ekonomickou redakcí Deníku.cz. Jeho spojovacím prvkem je už ze samotného názvu vyplývající číslovka deset. V maximálně deseti minutách se dozvíte deset odpovědí na deset otázek. Své hosty bude zpovídat čtveřice moderátorů: Žaneta Navrátilová, Hana Malinová, Jiří Štraub a Martin Nevyjel. Těšit se můžete na zajímavé osobnosti nejenom z velkého byznysu, ale také šikovné podnikatele z regionů, nebo osobnosti, které přicházejí s nevšedními nápady z různých oborů lidské činnosti.