Jiří Kohák z Litomyšle dokázal mnohem více. Nejenže pivo umí vyrobit, ale také s ním dokázal zvítězit na slavnostech piva v Táboře. V kategorii „Světlý ležák z minipivovaru" uspěl s Bedřichovou jedenáctkou. „Cením si tohoto vítězství, neboť to není každý den. Zároveň je to pro mne závazek, abych vařil pivo stále dobře," řekl litomyšlský sládek.

Kromě zlaté medaile uspěl minipivovar Veselka i s polotmavou jedenáctkou, která se umístila na šestém místě. Táborská soutěž Zlatá pivní pečeť patří mezi největší v České republice. Pravidelně se zde prezentuje nejvíce pivovarů s největším počtem vzorků. Jiří Kohák patří mezi milovníky piva a na jihu Čech se prezentoval i jako degustátor. „Spousta piv je vynikajících," poznamenal sládek. O tom, jak je z malého vzorku těžké poznat konkrétní pivo, svědčí i fakt, že své pivo ocenil jako páté nejlepší.

Úspěch piva znamená i zvýšený zájem z řad konzumentů. V současnosti však minipivovar jede na sto procent a další rozšíření ze stavebních důvodů možné. Rozšiřovat nebude Jiří Kohák ani svůj sortiment, do kterého kromě zmiňovaných piv patří i dvanáctka. „Tu si vyžádali štamgasti. Kromě těchto piv vařím i speciály. Na Velikonoce chystám třináctku a o Vánocích vařím patnáctku," řekl Jiří Kohák.

Kromě litomyšlského minipivovaru uspěl v Táboře i ten svitavský. Za Irish Stout a Škopeček světlý ležák obdržel stříbrné medaile.