Prestižní soutěž Best of Realty zná své vítěze. V silné konkurenci pražských staveb se umístil mezi hotely i litomyšlský Aplaus. Patří mu stříbro.

„Soutěž je v tuzemsku považována za nejprestižnější ve svém oboru a jako každoročně proběhla pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj ČR a Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí. Hotel byl deset let rozestavěný. Objekt jsme koupili a dostavěli. Stal se jedním ze dvou čtyřhvězdičkových hotelů v Pardubickém kraji,“ uvedl Tomáš Brýdl z vedení hotelu.

Předseda odborné jury Tomáš Drtina vidí pozitivum v tom, že i v období ekonomické krize se objevují zajímavé projekty. Dodává, že konkurence byla vysoká.

Hotel Aplaus v Litomyšli nabízí luxusní ubytování ve 21 dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech. Vyniká osobitým designem a celý komplex hotelu Aplaus zaujme návštěvníky kombinací historické zástavby a moderního vybavení. Navíc zdejší restaurace je nekuřácká, stejně jako ubytování ve stylových pokojích. Celý objekt je plně bezbariérový. V jednom z domů hotelového komplexu se v předminulém a minulém století nacházela vyhlášená hospoda Na sklípku. Tu si při svém litomyšlském pobytu oblíbil i malíř a grafik Josef Váchal. Právě reminiscence jeho umění dominuje designu vybavení hotelové restaurace.