V Istanbulu nechyběly ani nové přírůstky do rodiny chytrých telefonů Nova - Nova Y70 a Nova Y90. Úspěch zaznamenaly i nejnovější sluchátka FreeBuds Pro 2. Jak to vypadalo přímo na istanbulském představení i na ceny jednotlivých produktů, se podívejte ve fotogalerii.

Huawei vytvořil výkonný systém produktů, které společnost považuje za důležité pro bezproblémový život s umělou inteligencí. Ukázal je před téměř zaplněnými tribunami ve Volkswagen areně, kde přišlo více než tisíc hostů ze stran obchodních partnerů, konkurence, celebrit i novinářů.

Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro nejsou úplně pro každého. Jsou však ideální volbou pro ty, kdo tráví čas ve společnosti a na kulturních akcí a zároveň se na rekreační bázi udržuje ve sportovním režimu.
Recenze: Huawei Watch GT 3 Pro. Hodinky s prémiovou kvalitou a velkou baterií

„Naše strategie se zaměřuje na šest hlavních oblastí – inovace chytrých telefonů, produkty mimo kategorii chytrých telefonů i řešení pro automobily a chytré domácnosti,“ seznámilo veřejnost vedení společnosti, které v Istanbulu zastoupil zejména Derek Yu, prezident Huawei Consumer Business Group pro střední a východní Evropu, severskou oblast a Kanadu.

Připomenul, že společnost proto udržuje vysoké investice do výzkumu, vývoje a marketingu pro různé kategorie výrobků. „Chceme spotřebitelům poskytovat revoluční inovace,” dodal Derek Yu.

Vlajková loď: Smartphone Huawei Mate Xs 2

Do nabídky chytrých telefonů přibyl zejména skládací Huawei Mate Xs 2 s ultralehkým a ultratenkým tělem. Tento telefon představuje milník v historii Huawei. I po rozložení se totiž obrazovka smartphonu stane plochou a hladkou. Je to jako byste měli dva chytré telefony vedle sebe.

„Věřím, že uživatelům přinášíme působivější skládací zážitek, ideální pro zábavu a práci. Telefon je vybaven také dalšími špičkovými funkcemi jako je 50 Mpx True-Chroma kamera s podporou Huawei XD Optics, která posouvá mobilní fotografie o level výš. Nový smartphone se může pochlubit také 4 600 mAh baterií podporující 66W ultra rychlé nabíjení,“ prezentoval Derek Yu s tím, že za 30 minut se telefon nabije na 90 procent.

Než souhlas s cookies na webové stránce odkliknete, podívejte se, s čím vlastně souhlasíte, radí odborníci.
Lidé bezmyšlenkovitě přijímají cookies. Nechtěně se vzdávají soukromí

Spojení nadstandardního fotoaparátu, velmi vydařeného designu a velkého úložného prostoru tak Huawei Mate Xs 2 posílá mezi nejlepší telefony na trhu.Na akci byly představeny také nové chytré telefony z řady Nova – Nova Y70 a Nova Y90. Nova Y70 uživatele překvapí výkonnou 6 000 mAh baterii, která vyžaduje nabíjení pouze dvakrát týdně. Nova Y90 disponuje 40W rychlonabíjením. Za pouhých 30 minut se nabije na 53 procent.

Obě zařízení zajišťují pohodlné používání díky velkým displejům, přičemž Nova Y90 disponuje 6,7palcovým bezrámečkovým širokoúhlým displejem a Nova Y70 6,75palcovým širokoúhlým displejem.

Nové notebooky jen tak nezpomalí

Na celosvětově velký nárůst práce z domova zareagoval Huawei notebooky Huawei MateBook D 16 a Huawei MateBook 16s s ultralehkým kovovým tělem. Oba disponují dostatečně velkými displeji, které při běžné práci plně nahradí velký monitor.

Řada MateBook pohání procesor Intel Core řady H 12. generace s TDP až 40W, má dvoukanálovou paměť RAM a vysokorychlostní disk SSD, který efektivně a bezchybně najednou zvládá i více náročných činností jako je analýza dat, kompilace kódů, otevírání více paměťově náročných webových stránek i grafů.

Huawei na trh uvedl také svůj první e-ink tablet MatePad Paper určený zejména pro kreativce. Výrobek je navržen tak, aby byl přenosný, tenký a velmi lehký – jeho hmotnost činí jen 360 gramů.

Lara Severová a Damián Tomiška, studenti čtvrtého ročníku Obchodní akademie v Chrudimi.
Studenti ulehčují život starším: Vymysleli hlasového asistenta pro smartphony

Uživatelům nabízí komfort při čtení knih, e-mailů či zpráv. „Jedinečná kombinace obrazovky a pera umožňuje zažít pocit jako při psaní na papír,” ukázal Derek Yu.

E-ink displeje jsou založené na zobrazovací technologii, která napodobuje vzhled inkoustu na papírové stránce.

Huawei FreeBuds Pro 2: Lepší zážitek i díky vysoké redukci hluku

V kategorii audio uvedla společnost Huawei sluchátka Huawei FreeBuds Pro 2 nabízející vynikající kvalitu zvuku, které je dosaženo díky systému Dual Sound. Nová technologie lépe rozeznává vysokou a nízkou frekvenci, takže oproti běžným sluchátkům nabízí výraznější zážitek.

Velkou předností je systém Triple MIC ANS TWS, který dokáže redukovat okolní hluk o více než 40 procent.

Jsou vybaveny i třemi dynamickými algoritmy pro optimalizaci poslechu zvuku, kdy jsou sluchátka schopny detekovat změny hlasitosti, rozdíly ve struktuře zvukovodu každého jednotlivce a změny stavu nošení v reálném čase.