TJ Svitavy B/BK Polička – Sokol Pardubice 81:70 (26:18, 18:20, 17:14, 20:18).

Body: M. Špaček 19, J. Svojanovský 13, Bárta 13, Tomšíček 12, Harašta 8, Tichý 6, Fröhde 6, Najbert 2, Petrů 2. Pardubický Sokol umí své protivníky pořádně pozlobit a nejinak tomu bylo také ve Svitavách. Prakticky po celé utkání byl domácím košíkářům rovnocenným rivalem. Rozhodující náskok si Svitavští vytvořili ve třetí čtvrtině, vedení 58:36 už nepustili. Pochvalu z domácího týmu zaslouží křídla a rozehrávači, naopak podkošoví hráči potvrdili svoji střeleckou nemohocnost z minulých utkání.

TJ Svitavy B/BK Polička – Sokol Přelouč 82:68 (16:18, 21:16, 21:12, 24:22).

Body: Tichý 24, Fröhde 16, Bárta 14, M. Špaček 12, Harašta 7, J. Svojanovský 3, Kredvík 2, Tomšíček 2, Zdvořilý 2. Také ve druhém utkání se představil a tradiční a vyrovnaný protivník. Celou první půli se týmy přetahovaly o každý bod, nikdo si nedokázal vypracovat výraznější náskok. K tomu došlo až ve třetím hracím období, kdy domácí znovu rozhodli o výsledku a utekli až na rozdíl 19 bodů. Vítězství si poté nenechali sebrat. Za předvedenou hru si zaslouží uznání všichni hráči, tentokrát byli i kritizovaní pivoti na palubovce platní.