Stala se jí Kateřina Písková z Jaroměřic, získala celkem 92 bodů. Kromě odměny za prvenství si nyní zahraje s dalšími okresními vítězi o LCD televizor. Žádáme ji, aby se nejpozději zítra ozvala do redakce (461 540 184, 739 747 565). Oceněno bude pět nejlepších hráčů, podrobnosti vyjdou příští týden, kdy zopakujeme pořadí (do pátku je čas na reklamace).

Vítězem posledního kola zimní ligy se stal Martin Lánský z Jedlové (startovní číslo SY0191), když měl z tria sedmnáctibodových hráčů nejlepší správnou trefu na 3. čtvrtfinále extraligy ledního hokeje Plzeň – Moeller Pardubice. V naší redakci si může vyzvednout láhev medoviny.

A ještě správné výsledky 9. kola: 1 – 2 – 1 – 1 – 1 – 2 – 0 – 1 – 1 – 2 (ST 2:1, třetina 1:0).

EXTRALIGA (1. – 5. MÍSTO)

SY0133 Kateřina Písková, Jaroměřice 8 92
SY0123 Ladislav Hladký, Sebranice 11 89
SY0120 Ludvík Jachymiák, Bystré 11 86
SY0024 Radek Jiruše, Široký Důl 8 86
SY0003 Miroslav Kotlář, Svitavy 2 86

1. LIGA (6. – 24. MÍSTO)

SY0180 Josef Vajrauch, Trstěnice 14 83
SY0157 Pavel Urban, Litomyšl 11 83
SY0010 Jana Bartoňková, Hradec n. S. 5 83
SY0105 Josef Brychta, Kunčina 11 80
SY0034 Jiří Tobiáš, Polička 8 80
SY0155 Jaroslav Zeman ml., Jarošov 17 77
SY0132 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 11 77
SY0079 Aleš Hrubý, M. Třebová 8 77
SY0041 Miroslav Jílek, Polička 5 77
SY0108 Miroslav Otevřel, Linhartice 14 74
SY0124 Veronika Hladká, Sebranice 11 74
SY0048 Luboš Nekvinda, Svitavy 11 74
SY0092 Hana Vondálová, Rychnov 11 74
SY0026 Oldřich Klusoň, Opatov 8 74
SY0164 Luděk Marčík, Osík 8 74
SY0049 David Nekvinda, Svitavy 8 74
SY0170 Stanislav Štyndl, Čistá 5 74
SY0179 Josef Mergl, Litomyšl -1 74
SY0047 Božena Rakašová, Svitavy 11 72

2. LIGA (25. – 83. MÍSTO)

SY0028 Radek Dudek, Polička 11 71
SY0163 Marie Marčíková, Dolní Újezd 11 71
SY0102 Miroslav Rolínek, M. Třebová 11 71
SY0159 Tomáš Urban, Litomyšl 11 71
SY0106 Ondřej Brychta, Kunčina 8 71
SY0091 Marcel Pánik, Rychnov 8 71
SY0031 Monika Procházková, Polička 8 71
SY0118 Jiří Drábek, Nedvězí 5 71
SY0038 Petr Jílek, Polička 5 71
SY0131 Hana Koutná, Jaroměřice 5 71
SY0036 Martin Tobiáš, Polička 5 71
SY0115 Karel Drábek, Nedvězí 2 71
SY0117 Michal Novotný, Nedvězí -1 71
SY0058 Aneta Suchá, Svitavy -1 71
SY0015 Robert Drmola, Svitavy 17 69
SY0098 Luboš Komprda, M. Třebová 14 68
SY0087 Ivana Mixánová, Boršov 14 68
SY0021 Michal Navrátil, Pomezí 14 68
SY0169 Zdeněk Němec, Nová Ves 14 68
SY0174 Miroslav Pešina, Janov 14 68
SY0175 Marie Pešinová, Janov 14 68
SY0112 Bedřich Doseděl, M. Třebová 11 68
SY0134 Jan Vašíček st., Jaroměřice 11 68
SY0007 Jiří Frank, Trstěnice 8 68
SY0080 Lenka Rolínková, M. Třebová 8 68
SY0136 Dagmar Vašíčková, Jaroměřice 8 68
SY0153 Jaroslav Zeman st., Jarošov 8 68
SY0050 Miroslav Moravec, Banín 5 68
SY0130 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 2 68
SY0035 Gabriela Tobiášová, Polička -1 68
SY0057 Kamila Zedníková, Svitavy -4 68
SY0137 František Pešina, Janov 14 65
SY0097 Karel Rádsetoulal, Radkov 14 65
SY0027 Jiří Dudek, Polička 11 65
SY0165 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 8 65
SY0172 Jana Zemanová, Jarošov 5 65
SY0090 Jiří Vondál, Rychnov 2 65
SY0040 Andrea Gibiecová, Polička -1 65
SY0013 Karel Kuběna, Svitavy 14 62
SY0086 Stanislav Mixán, Boršov 14 62
SY0014 Miloš Drmola, Svitavy 11 62
SY0082 Karel Jahoda, M. Třebová 11 62
SY0099 Alois Komprda, M. Třebová 11 62
SY0126 Mojmír Kukla, Bystré 11 62
SY0065 David Roušar, Svitavy 11 62
SY0156 Jaroslav Urban ml., Šumperk 11 62
SY0185 Bohumil Válek, Újezdec 11 62
SY0150 Marcela Olexíková, Vendolí 8 62
SY0190 Milan Písek, Jaroměřice 8 62
SY0100 Bedřich Štefánek, M. Třebová 8 62
SY0037 Iva Tobiášová, Polička 8 62
SY0009 Zdeněk Dvořák, Březová 5 62
SY0043 Andrea Jílková, Polička 5 62
SY0051 Miluše Moravcová, Banín 5 62
SY0093 Ivan Vala, M. Třebová 5 62
SY0054 Josef Künzel, Svitavy 2 62
SY0011 Lukáš Hořínek, Hradec n. S. -1 62
SY0084 František Přichystal, M. Třebová -1 62
SY0017 Jan Procházka, Polička 0 60

3. LIGA (84. – 138. MÍSTO)

SY0212 Radek Bučko, Litomyšl 14 59
SY0121 Jarmila Jachymiáková, Bystré 14 59
SY0076 Lenka Kaderková, Svitavy 14 59
SY0111 Věra Dosedělová, M. Třebová 11 59
SY0207 Zdeněk Novák, Litomyšl 11 59
SY0129 Jaroslava Premauerová, Bystré 11 59
SY0001 Alena Kotlářová, Svitavy 8 59
SY0020 Radek Navrátil, Pomezí 8 59
SY0178 Karel Štorek, Cerekvice 8 59
SY0168 Roman Greguš st., Litomyšl 5 59
SY0149 Lucie Hořínková, Litomyšl 5 59
SY0044 František Boštík, Poříčí 11 57
SY0238 Milan Jánský, Svitavy 8 57
SY0046 Erik Kalas, Vendolí 8 57
SY0201 Miroslav Gestinger, Karle 14 56
SY0045 Pavel Vávra, Litomyšl 14 56
SY0075 Jaroslav Kaderka, Svitavy 11 56
SY0088 Jindřich Nárožný, Březina 11 56
SY0173 František Pešina ml., Janov 11 56
SY0085 Bohuslav Štrajt, Boršov 11 56
SY0042 Zdeněk Jílek, Polička 8 56
SY0078 Jan Kaderka, Svitavy 8 56
SY0002 David Kotlář, Svitavy 8 56
SY0022 Libor Bednář, Pomezí 5 56
SY0077 Klára Kaderková, Svitavy 2 56
SY0176 Monika Merglová, Litomyšl 2 56
SY0012 Miroslav Kulíšek, Svitavy 0 55
SY0006 Lukáš Kulíšek, Svitavy 0 55
SY0110 František Bušina, M. Třebová 11 54
SY0096 Josef Dvořáček, M. Třebová 2 54
SY0195 Miroslav Pešina ml., Janov 14 53
SY0070 Anna Slabá, Svitavy 11 53
SY0072 Ondřej Slabý, Svitavy 11 53
SY0154 Jan Šilar, Jarošov 11 53
SY0135 Jan Vašíček ml., Jaroměřice 11 53
SY0119 Helena Novotná, Nedvězí 8 53
SY0152 Miroslav Horský, Litomyšl 5 53
SY0210 Petr Šlesinger, Litomyšl 5 53
SY0167 Roman Greguš ml., Litomyšl 2 53
SY0059 Lukáš Zedník, Hradec n. S. 2 53
SY0008 Michaela Dvořáková, Březová -1 53
SY0056 Martin Zedník, Svitavy -4 53
SY0005 Marcela Sodomková, Svitavy 0 52
SY0122 Jaroslav Šlesinger, Čistá 0 51
SY0191 Martin Lánský, Jedlová 17 50
SY0226 Miloš Kafuněk, Svitavy 14 50
SY0074 Anja Dovhanič, Svitavy 11 50
SY0196 Jakub Pešina, Janov 11 50
SY0061 Václav Roušar, Svitavy 8 50
SY0113 Jan Schneider, M. Třebová 8 50
SY0068 Alena Slabá, Svitavy 8 50
SY0146 František Hořínek, Litomyšl 5 50
SY0187 Luděk Knoll ml., Jaroměřice 2 50
SY0189 Jan Pazdírek, Jaroměřice -1 50
SY0109 Zdena Štefánková, M. Třebová -1 50

4. LIGA (139. – 212. MÍSTO)

SY0243 Josef Neděla, Vendolí 11 49
SY0192 Jiří Malý, Korouhev 8 48
SY0188 Pavel Navrátil, Jaroměřice 11 47
SY0147 Anna Hořínková, Litomyšl 8 47
SY0177 Miloš Mergl, Litomyšl 8 47
SY0114 Zbyněk Nunvář, Polička 8 47
SY0127 Julius Premauer, Bystré 8 47
SY0094 Lucie Hárychová, Koclířov 5 47
SY0019 Milan Jílek, Polička 5 47
SY0186 Luděk Knoll st., Jaroměřice 5 47
SY0063 Radek Roušar, Svitavy 5 47
SY0073 Petr Slabý, Svitavy 5 47
SY0066 Pavel Slabý ml., Svitavy 5 47
SY0095 Jiří Hárych ml., Koclířov 2 47
SY0200 Růžena Hrdličková, Svitavy 2 47
SY0116 Martina Novotná, Nedvězí -1 47
SY0213 Michal Racl st., M. Třebová 11 46
SY0030 Jiří Fečko, Opatov 0 45
SY0055 František Minář, Svitavy 0 45
SY0128 Jiří Premauer, Litomyšl 14 44
SY0205 Václav Zavřel, Dolní Újezd 14 44
SY0023 Josef Popelka, Polička 11 44
SY0151 Sandra Horská, Litomyšl 8 44
SY0032 Lenka Urbanová st., Polička 8 44
SY0071 František Slabý, Svitavy 2 44
SY0067 Tomáš Slabý, Svitavy 2 44
SY0197 František Pešina ml., Janov (304) 11 42
SY0104 Petr Otevřel, Lhota u Konice 8 41
SY0062 Eva Roušarová, Svitavy 8 41
SY0206 Jaroslava Bubnová, Borohrádek 5 41
SY0029 Gustav Kovář, Vítějeves 2 41
SY0217 Patrik Roušar, Svitavy 2 41
SY0069 Pavel Slabý st., Svitavy -1 41
SY0221 Milan Ševčík, Svitavy -1 41
SY0158 Jaroslav Urban st., Litomyšl 14 40
SY0248 Vladimír Mazák, Opatov 8 40
SY0160 Václav Benda, Litomyšl 0 40
SY0162 Lucie Jirásková, Janov 0 40
SY0208 Pavel Nahácký, Horní Újezd 8 39
SY0227 Anna Bisová, Karle 5 39
SY0228 Josef Bis, Karle 2 39
SY0018 Marek Fejt, Polička 14 38
SY0016 Milena Křivinková, Svitavy 11 38
SY0209 Josef Novák, Litomyšl 5 38
SY0166 Markéta Gregušová, Litomyšl -1 38
SY0246 Miroslav Čejka, Svitavy 8 37
SY0250 Jitka Bláhová, Vendolí 5 37
SY0230 Marie Homolová, Svitavy 11 36
SY0239 Aneta Roušarová, Svitavy 8 36
SY0232 Marie Tesařová, Vendolí 5 36
SY0181 Helena Benešová, Trstěnice 0 36
SY0161 František Jirásek ml., Janov 0 36
SY0171 Miroslav Ševčík, Litomyšl 11 35
SY0223 Anna Cesneková, Lipník 5 35
SY0202 Jaromír Neckář, Svitavy 0 35
SY0053 Jiří Janeček, Vendolí -1 35
SY0039 Miroslav Kmošek, Polička -1 35
SY0237 Milada Novotná, Mělník 11 33
SY0231 Petr Němec, Svitavy 5 33
SY0148 Michal Hořínek, Litomyšl 11 32
SY0060 Leoš Hnát, Svitavy 0 32
SY0242 Zdeněk Tesař ml., Vendolí 2 31
SY0211 Jaroslav Švec, Čistá 0 31
SY0274 Jaroslav Klučka, Vendolí 11 30
SY0273 Marie Korčáková, Hradec n/S 8 30
SY0249 Zdeněk Tesař st., Vendolí 8 30
SY0234 Václav Bis, Lukavec 5 30
SY0225 Hynek Vávra, Svitavy 5 30
SY0182 Marek Beneš, Trstěnice 0 30
SY0125 Stanislav Kučera, Polička 0 30
SY0220 Radek Czehowský, Svitavy 11 29
SY0064 Lucie Kořistková, Svitavy 8 29
SY0216 Marta Fišerová, Vendolí 5 29
SY0140 Adrian Vaněk, Litomyšl 2 29

5. LIGA (213. – 287. MÍSTO)

SY0247 Miloš Andrle, Svitavy 8 28
SY0251 Jaroslav Bláha, Vendolí 8 28
SY0241 Ilona Horáčková, Vendolí 5 28
SY0004 Roman Dostál, Svitavy 0 28
SY0025 Markéta Klusoňová, Opatov 0 28
SY0103 Pavel Sotorník, M. Třebová -4 28
SY0275 Zdeněk Hrdlička ml., Svitavy 11 27
SY0184 Jiří Boštík, Vidlatá Seč 0 27
SY0145 Zdeněk Jirout st., Litomyšl 8 26
SY0199 Martin Fišer, Vendolí 5 26
SY0222 Martin Cesnek, Lipník 2 26
SY0141 Adam Jirout, Litomyšl -1 26
SY0198 Soňa Pešinová, Janov 11 25
SY0252 Pavel Bartoň, Svitavy 5 25
SY0236 Martin Novotný, Mělník 11 24
SY0183 Jiřina Benešová, Trstěnice 0 24
SY0193 Miroslav Doležel, Radkov 0 24
SY0224 Jaroslav Mlčoch, Svitavy 11 23
SY0033 Lenka Urbanová ml., Polička 2 23
SY0204 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd 2 23
SY0083 Rudolf Jahoda, M. Třebová 0 23
SY0089 Miloš Marván, Radišov 0 23
SY0268 Iva Žitňáková, Svitavy 14 22
SY0139 Bohuslava Jiroutová, Litomyšl -4 22
SY0263 Zdeněk Drábík, Opatov 11 21
SY0254 Eduard Čehovský, Rozstání 0 21
SY0081 Vlastimil Hél, Březina 0 21
SY0144 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl 8 20
SY0258 Marie Bisová, Svitavy 2 20
SY0142 Martin Jirout, Litomyšl 2 20
SY0218 Michaela Roušarová, Svitavy 2 20
SY0219 Karel Svojanovský, Svitavy 2 20
SY0245 Pavel Fedrzel, Svitavy 8 19
SY0138 Wladyslawa Jiroutová, Litomyšl 8 19
SY0271 Simona Kumpertová, Svitavy 5 19
SY0101 Josef Dvořák, M. Třebová 0 19
SY0270 Ivana Felklová, Svitavy 8 18
SY0194 Leona Janáčková, Radkov 0 18
SY0107 Vlastimil Suchý, Mladějov 0 17
SY0280 Bedřich Dvořák, Březová n. S. 8 16
SY0233 Anna Bisová, Lukavec 2 16
SY0244 Zdeněk Klouda, Radiměř -4 16
SY0266 Miroslav Jílek, Svitavy 11 15
SY0240 Hana Cesneková, Lipník 8 15
SY0264 Ladislav Trávníček, Hradec n. S. 8 15
SY0235 Andrea Přibilíková, Svitavy 2 15
SY0229 Růžena Lebedová, Svitavy -1 15
SY0257 Rostislav Liška, Študlov 8 14
SY0277 Jiří Kroupa, Svitavy 8 13
SY0278 Bohumil Lučan, M. Chrastová 5 13
SY0253 Leoš Mihola, Svitavy 5 13
SY0269 Václav Bis, Karviná 2 13
SY0265 Karolína Kořistková, Svitavy 5 12
SY0276 Zdeněk Hrdlička st., Svitavy 2 12
SY0215 Hugo Trefil, Bezděčí 0 12
SY0286 Blanka Homolová, Svitavy 11 11
SY0260 Miroslav David, Svitavy 8 11
SY0052 Lukáš Flašar, Dětřichov 0 11
SY0143 Jaroslav Jirout, Litomyšl -4 11
SY0279 Vlasta Drozdová, Svitavy 5 10
SY0261 Petr Zouhar, Hradec n. S. 5 9
SY0284 Pavel Trávníček, Radiměř 8 8
SY0259 Jan Bis, Svitavy 2 8
SY0262 Blanka Drábíková, Opatov 11 6
SY0255 Milan Kořistek, Svitavy 2 6
SY0285 Petr Beneš, Hradec n/S 5 5
SY0287 Jindřich Homola, Svitavy 5 5
SY0281 Jan Zemach, Svitavy 5 5
SY0272 Jana Charouzová, Karle 2 3
SY0214 Jaroslav Hutira, Kunčina 0 2
SY0256 Michal Daranský, Svitavy 5 -1
SY0267 Karel Volkmer, Svitavy 2 -2
SY0203 Jiří Horák, Litomyšl 0 -4
SY0282 Petra Sedláčková, Svitavy -4 -4
SY0283 Blažena Švábová, Svitavy -4 -4

(řazení údajů ve výsledkové listině: startovní číslo, jméno a příjmení hráče, město či obec, body získané v předchozím kole, celkový bodový zisk. Případné reklamace bodových kont přijímáme do pátku 13. března na telefonním čísle 461 540 184).