Vítězem kola se stal PAVEL NAVRÁTIL z Jaroměřic (start. číslo SY0188), který jako jediný ze všech správně tipoval devět z deseti výsledků. V redakci si může vyzvednout lahev medoviny. V závěrečném devátém dějství se musí rozhodnout jak o pěti členech extraligy, tak rovněž o celkovém vítězi a postupujícím do velkého finále. Zdá se, že se bitva o prvenství zúžila jen na Miroslava Kotláře a Kateřinu Pískovou, ovšem Tip liga je nevyzpytatelná a můžeme se ještě dočkat lecjakého překvapení. Tipovat lze až do páteční 16. hodiny.

EXTRALIGA (1. – 5. MÍSTO)

SY0003 Miroslav Kotlář, Svitavy 11 84
SY0133 Kateřina Písková, Jaroměřice 11 84
SY0010 Jana Bartoňková, Hradec n. S. 11 78
SY0123 Ladislav Hladký, Sebranice 11 78
SY0024 Radek Jiruše, Široký Důl 11 78

1. LIGA (6. – 19. MÍSTO)

SY0120 Ludvík Jachymiák, Bystré 11 75
SY0179 Josef Mergl, Litomyšl 5 75
SY0117 Michal Novotný, Nedvězí 14 72
SY0057 Kamila Zedníková, Svitavy 11 72
SY0041 Miroslav Jílek, Polička 8 72
SY0058 Aneta Suchá, Svitavy 8 72
SY0034 Jiří Tobiáš, Polička 8 72
SY0157 Pavel Urban, Litomyšl 8 72
SY0115 Karel Drábek, Nedvězí 11 69
SY0079 Aleš Hrubý, M. Třebová 8 69
SY0170 Stanislav Štyndl, Čistá 8 69
SY0035 Gabriela Tobiášová, Polička 8 69
SY0180 Josef Vajrauch, Trstěnice 8 69
SY0105 Josef Brychta, Kunčina 5 69

2. LIGA (20. – 79. MÍSTO)

SY0038 Petr Jílek, Polička 11 66
SY0026 Oldřich Klusoň, Opatov 11 66
SY0131 Hana Koutná, Jaroměřice 11 66
SY0164 Luděk Marčík, Osík 11 66
SY0132 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 11 66
SY0118 Jiří Drábek, Nedvězí 8 66
SY0040 Andrea Gibiecová, Polička 8 66
SY0049 David Nekvinda, Svitavy 8 66
SY0036 Martin Tobiáš, Polička 8 66
SY0130 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 5 66
SY0124 Veronika Hladká, Sebranice 11 63
SY0050 Miroslav Moravec, Banín 11 63
SY0084 František Přichystal, M. Třebová 11 63
SY0048 Luboš Nekvinda, Svitavy 8 63
SY0031 Monika Procházková, Polička 8 63
SY0106 Ondřej Brychta, Kunčina 5 63
SY0011 Lukáš Hořínek, Hradec n. S. 5 63
SY0091 Marcel Pánik, Rychnov 2 63
SY0090 Jiří Vondál, Rychnov 2 63
SY0092 Hana Vondálová, Rychnov 2 63
SY0047 Božena Rakašová, Svitavy 11 61
SY0155 Jaroslav Zeman ml., Jarošov 14 60
SY0153 Jaroslav Zeman st., Jarošov 14 60
SY0172 Jana Zemanová, Jarošov 14 60
SY0007 Jiří Frank, Trstěnice 11 60
SY0054 Josef Künzel, Svitavy 11 60
SY0163 Marie Marčíková, Dolní Újezd 11 60
SY0136 Dagmar Vašíčková, Jaroměřice 11 60
SY0028 Radek Dudek, Polička 8 60
SY0017 Jan Procházka, Polička 8 60
SY0159 Tomáš Urban, Litomyšl 8 60
SY0108 Miroslav Otevřel, Linhartice 5 60
SY0102 Miroslav Rolínek, M. Třebová 5 60
SY0080 Lenka Rolínková, M. Třebová 5 60
SY0112 Bedřich Doseděl, M. Třebová 11 57
SY0009 Zdeněk Dvořák, Březová 11 57
SY0165 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 11 57
SY0043 Andrea Jílková, Polička 8 57
SY0051 Miluše Moravcová, Banín 5 57
SY0093 Ivan Vala, M. Třebová 5 57
SY0134 Jan Vašíček st., Jaroměřice 5 57
SY0056 Martin Zedník, Svitavy 5 57
SY0006 Lukáš Kulíšek, Svitavy 0 55
SY0012 Miroslav Kulíšek, Svitavy 0 55
SY0027 Jiří Dudek, Polička 14 54
SY0077 Klára Kaderková, Svitavy 14 54
SY0087 Ivana Mixánová, Boršov 14 54
SY0037 Iva Tobiášová, Polička 14 54
SY0008 Michaela Dvořáková, Březová 11 54
SY0098 Luboš Komprda, M. Třebová 11 54
SY0150 Marcela Olexíková, Vendolí 11 54
SY0169 Zdeněk Němec, Nová Ves 8 54
SY0190 Milan Písek, Jaroměřice 8 54
SY0168 Roman Greguš st., Litomyšl 5 54
SY0149 Lucie Hořínková, Litomyšl 5 54
SY0176 Monika Merglová, Litomyšl 5 54
SY0021 Michal Navrátil, Pomezí 5 54
SY0100 Bedřich Štefánek, M. Třebová 5 54
SY0175 Marie Pešinová, Janov 2 54
SY0174 Miroslav Pešina, Janov -1 54

3. LIGA (80. – 129. MÍSTO)

SY0096 Josef Dvořáček, M. Třebová 14 52
SY0015 Robert Drmola, Svitavy 8 52
SY0005 Marcela Sodomková, Svitavy 0 52
SY0014 Miloš Drmola, Svitavy 11 51
SY0099 Alois Komprda, M. Třebová 11 51
SY0097 Karel Rádsetoulal, Radkov 11 51
SY0065 David Roušar, Svitavy 11 51
SY0156 Jaroslav Urban ml., Šumperk 11 51
SY0185 Bohumil Válek, Újezdec 11 51
SY0059 Lukáš Zedník, Hradec n. S. 11 51
SY0001 Alena Kotlářová, Svitavy 8 51
SY0178 Karel Štorek, Cerekvice 8 51
SY0167 Roman Greguš ml., Litomyšl 5 51
SY0082 Karel Jahoda, M. Třebová 5 51
SY0126 Mojmír Kukla, Bystré 5 51
SY0020 Radek Navrátil, Pomezí 5 51
SY0189 Jan Pazdírek, Jaroměřice 5 51
SY0109 Zdena Štefánková, M. Třebová 5 51
SY0022 Libor Bednář, Pomezí 2 51
SY0122 Jaroslav Šlesinger, Čistá 2 51
SY0137 František Pešina, Janov -1 51
SY0046 Erik Kalas, Vendolí 8 49
SY0238 Milan Jánský, Svitavy 2 49
SY0187 Luděk Knoll ml., Jaroměřice 11 48
SY0002 David Kotlář, Svitavy 11 48
SY0086 Stanislav Mixán, Boršov 11 48
SY0116 Martina Novotná, Nedvězí 11 48
SY0129 Jaroslava Premauerová, Bystré 11 48
SY0111 Věra Dosedělová, M. Třebová 8 48
SY0078 Jan Kaderka, Svitavy 8 48
SY0013 Karel Kuběna, Svitavy 8 48
SY0042 Zdeněk Jílek, Polička 5 48
SY0207 Zdeněk Novák, Litomyšl 5 48
SY0210 Petr Šlesinger, Litomyšl 5 48
SY0152 Miroslav Horský, Litomyšl 2 48
SY0044 František Boštík, Poříčí 11 46
SY0121 Jarmila Jachymiáková, Bystré 14 45
SY0095 Jiří Hárych ml., Koclířov 11 45
SY0075 Jaroslav Kaderka, Svitavy 11 45
SY0030 Jiří Fečko, Opatov 8 45
SY0076 Lenka Kaderková, Svitavy 8 45
SY0085 Bohuslav Štrajt, Boršov 8 45
SY0200 Růžena Hrdličková, Svitavy 5 45
SY0055 František Minář, Svitavy 5 45
SY0119 Helena Novotná, Nedvězí 5 45
SY0212 Radek Bučko, Litomyšl 2 45
SY0088 Jindřich Nárožný, Březina 2 45
SY0173 František Pešina ml., Janov 2 45
SY0146 František Hořínek, Litomyšl -1 45
SY0110 František Bušina, M. Třebová -4 43

4. LIGA (130. – 205. MÍSTO)

SY0154 Jan Šilar, Jarošov 14 42
SY0186 Luděk Knoll st., Jaroměřice 11 42
SY0045 Pavel Vávra, Litomyšl 11 42
SY0201 Miroslav Gestinger, Karle 8 42
SY0019 Milan Jílek, Polička 8 42
SY0070 Anna Slabá, Svitavy 8 42
SY0068 Alena Slabá, Svitavy 8 42
SY0073 Petr Slabý, Svitavy 8 42
SY0071 František Slabý, Svitavy 8 42
SY0072 Ondřej Slabý, Svitavy 8 42
SY0067 Tomáš Slabý, Svitavy 8 42
SY0066 Pavel Slabý ml., Svitavy 8 42
SY0069 Pavel Slabý st., Svitavy 8 42
SY0094 Lucie Hárychová, Koclířov 5 42
SY0221 Milan Ševčík, Svitavy 5 42
SY0061 Václav Roušar, Svitavy 2 42
SY0063 Radek Roušar, Svitavy 2 42
SY0113 Jan Schneider, M. Třebová 2 42
SY0135 Jan Vašíček ml., Jaroměřice 2 42
SY0192 Jiří Malý, Korouhev 11 40
SY0160 Václav Benda, Litomyšl 0 40
SY0162 Lucie Jirásková, Janov 0 40
SY0217 Patrik Roušar, Svitavy 11 39
SY0074 Anja Dovhanič, Svitavy 8 39
SY0177 Miloš Mergl, Litomyšl 8 39
SY0166 Markéta Gregušová, Litomyšl 5 39
SY0147 Anna Hořínková, Litomyšl 5 39
SY0114 Zbyněk Nunvář, Polička 5 39
SY0127 Julius Premauer, Bystré 5 39
SY0196 Jakub Pešina, Janov 2 39
SY0195 Miroslav Pešina ml., Janov 2 39
SY0029 Gustav Kovář, Vítějeves -4 39
SY0243 Josef Neděla, Vendolí 11 38
SY0228 Josef Bis, Karle 8 37
SY0188 Pavel Navrátil, Jaroměřice 17 36
SY0226 Miloš Kafuněk, Svitavy 11 36
SY0039 Miroslav Kmošek, Polička 5 36
SY0032 Lenka Urbanová st., Polička 5 36
SY0206 Jaroslava Bubnová, Borohrádek 2 36
SY0151 Sandra Horská, Litomyšl 2 36
SY0181 Helena Benešová, Trstěnice 0 36
SY0161 František Jirásek ml., Janov 0 36
SY0053 Jiří Janeček, Vendolí -4 36
SY0213 Michal Racl st., M. Třebová 11 35
SY0202 Jaromír Neckář, Svitavy 5 35
SY0227 Anna Bisová, Karle 2 34
SY0191 Martin Lánský, Jedlová 11 33
SY0023 Josef Popelka, Polička 7 33
SY0209 Josef Novák, Litomyšl 5 33
SY0104 Petr Otevřel, Lhota u Konice -1 33
SY0062 Eva Roušarová, Svitavy -1 33
SY0248 Vladimír Mazák, Opatov 11 32
SY0250 Jitka Bláhová, Vendolí 5 32
SY0060 Leoš Hnát, Svitavy 0 32
SY0103 Pavel Sotorník, M. Třebová -1 32
SY0208 Pavel Nahácký, Horní Újezd 5 31
SY0232 Marie Tesařová, Vendolí 5 31
SY0197 František Pešina ml., Janov (304) 2 31
SY0211 Jaroslav Švec, Čistá 0 31
SY0223 Anna Cesneková, Lipník 8 30
SY0205 Václav Zavřel, Dolní Újezd 5 30
SY0182 Marek Beneš, Trstěnice 0 30
SY0125 Stanislav Kučera, Polička 0 30
SY0128 Jiří Premauer, Litomyšl -1 30
SY0246 Miroslav Čejka, Svitavy 8 29
SY0242 Zdeněk Tesař ml., Vendolí 5 29
SY0239 Aneta Roušarová, Svitavy 11 28
SY0231 Petr Němec, Svitavy 2 28
SY0004 Roman Dostál, Svitavy 0 28
SY0025 Markéta Klusoňová, Opatov 0 28
SY0140 Adrian Vaněk, Litomyšl 8 27
SY0141 Adam Jirout, Litomyšl 5 27
SY0016 Milena Křivinková, Svitavy 2 27
SY0184 Jiří Boštík, Vidlatá Seč 0 27
SY0139 Bohuslava Jiroutová, Litomyšl 8 26
SY0158 Jaroslav Urban st., Litomyšl 0 26

5. LIGA (206. – 280. MÍSTO)

SY0234 Václav Bis, Lukavec 5 25
SY0230 Marie Homolová, Svitavy 5 25
SY0225 Hynek Vávra, Svitavy 0 25
SY0193 Miroslav Doležel, Radkov 14 24
SY0216 Marta Fišerová, Vendolí 8 24
SY0222 Martin Cesnek, Lipník 5 24
SY0183 Jiřina Benešová, Trstěnice 0 24
SY0018 Marek Fejt, Polička -1 24
SY0171 Miroslav Ševčík, Litomyšl -1 24
SY0241 Ilona Horáčková, Vendolí 2 23
SY0083 Rudolf Jahoda, M. Třebová 0 23
SY0089 Miloš Marván, Radišov 0 23
SY0273 Marie Korčáková, Hradec n/S 14 22
SY0237 Milada Novotná, Mělník 5 22
SY0249 Zdeněk Tesař st., Vendolí -2 22
SY0199 Martin Fišer, Vendolí 14 21
SY0254 Eduard Čehovský, Rozstání 8 21
SY0204 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd 5 21
SY0081 Vlastimil Hél, Březina 2 21
SY0148 Michal Hořínek, Litomyšl 2 21
SY0064 Lucie Kořistková, Svitavy 2 21
SY0033 Lenka Urbanová ml., Polička -1 21
SY0252 Pavel Bartoň, Svitavy 8 20
SY0244 Zdeněk Klouda, Radiměř 8 20
SY0247 Miloš Andrle, Svitavy 2 20
SY0251 Jaroslav Bláha, Vendolí -1 20
SY0274 Jaroslav Klučka, Vendolí 11 19
SY0101 Josef Dvořák, M. Třebová 0 19
SY0220 Radek Czehowský, Svitavy 11 18
SY0145 Zdeněk Jirout st., Litomyšl 8 18
SY0258 Marie Bisová, Svitavy 5 18
SY0194 Leona Janáčková, Radkov 5 18
SY0218 Michaela Roušarová, Svitavy 2 18
SY0142 Martin Jirout, Litomyšl -1 18
SY0219 Karel Svojanovský, Svitavy -4 18
SY0107 Vlastimil Suchý, Mladějov 0 17
SY0229 Růžena Lebedová, Svitavy 8 16
SY0275 Zdeněk Hrdlička ml., Svitavy 5 16
SY0143 Jaroslav Jirout, Litomyšl 2 15
SY0233 Anna Bisová, Lukavec 0 14
SY0271 Simona Kumpertová, Svitavy 0 14
SY0198 Soňa Pešinová, Janov -7 14
SY0235 Andrea Přibilíková, Svitavy 5 13
SY0236 Martin Novotný, Mělník -4 13
SY0144 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl 11 12
SY0224 Jaroslav Mlčoch, Svitavy 2 12
SY0215 Hugo Trefil, Bezděčí 0 12
SY0269 Václav Bis, Karviná 8 11
SY0138 Wladyslawa Jiroutová, Litomyšl 5 11
SY0052 Lukáš Flašar, Dětřichov 0 11
SY0245 Pavel Fedrzel, Svitavy -4 11
SY0276 Zdeněk Hrdlička st., Svitavy 8 10
SY0263 Zdeněk Drábík, Opatov 5 10
SY0270 Ivana Felklová, Svitavy 2 10
SY0280 Bedřich Dvořák, Březová n. S. 8 8
SY0278 Bohumil Lučan, M. Chrastová 8 8
SY0268 Iva Žitňáková, Svitavy 5 8
SY0253 Leoš Mihola, Svitavy -4 8
SY0264 Ladislav Trávníček, Hradec n. S. 8 7
SY0240 Hana Cesneková, Lipník 2 7
SY0265 Karolína Kořistková, Svitavy 2 7
SY0257 Rostislav Liška, Študlov 8 6
SY0259 Jan Bis, Svitavy 5 6
SY0279 Vlasta Drozdová, Svitavy 5 5
SY0277 Jiří Kroupa, Svitavy 5 5
SY0266 Miroslav Jílek, Svitavy 5 4
SY0255 Milan Kořistek, Svitavy 5 4
SY0261 Petr Zouhar, Hradec n. S. 2 4
SY0260 Miroslav David, Svitavy -4 3
SY0214 Jaroslav Hutira, Kunčina 0 2
SY0272 Jana Charouzová, Karle 5 1
SY0267 Karel Volkmer, Svitavy 2 -4
SY0203 Jiří Horák, Litomyšl 0 -4
SY0262 Blanka Drábíková, Opatov -4 -5
SY0256 Michal Daranský, Svitavy -1 -6


(řazení údajů: startovní číslo, jméno a příjmení hráče, město či obec, body získané v předchozím kole, celkový bodový zisk. Případné reklamace bodových kont přijímáme do pátku na telefonním čísle 461 540 184).