Kam to přesně bude a na jaké utkání? To je zatím tajemství.

Tuto cenu zajistila firma TEAMline, výhradní dovozce sportovního vybavení značky JAKO.

Tip liga začíná úvodním kolem o víkendu 28. a 29. března. 
Celkového okresního vítěze budeme znát po 11. kole, které se odehraje o víkendu 6. a 7. června.

Konečné pořadí okresní části bude zveřejněno na stránkách Deníku ve středu 10. června.

A pak přijde vrchol soutěže!

O následujícím víkendu 13. a 14. června se devět okresních vítězů z Pardubického a Královéhradeckého kraje utká ve velkém Superfinále o návštěvu zápasu německé fotbalové ligy!

Odměněni budou rovněž nejlepší hráči v každém okrese. Vítěz získá míč podepsaný druholigovými fotbalisty FK Pardubice.

Pro výherce jednotlivých kol je připravena chutná pivní cena od Pardubického pivovaru, který samozřejmě odmění i nejlepší hráče v celkovém pořadí Tip ligy. Nejúspěšnější soutěžící v jarní Tip lize obdrží zajímavé ceny i od firmy Elektro Berry.

Jak tipovat

1. Pomocí hlasovacího kuponu, který najdete v tištěném Deníku a doručíte na adresu: Svitavský deník, Pod Věží 1, 568 02 Svitavy, případně do sběrných schránek Tip ligy Deníku (viz. rámeček). Obálku s vyplněným soutěžním kuponem přitom zřetelně označte slovy „Tip liga".

2. Na internetu na webových stránkách www.denik.cz (vyhledáte váš Deník a tipujete, což je možné až od druhého kola).

První hlasování pouze na kuponu! Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo písmeno N a dále vyplní své číselné heslo a ostatní údaje – jméno, příjmení, adresu, telefon, e-mailovou adresu – a odpoví na dotaz: zda je, nebo se chce stát předplatitelem Deníku.

Upozorňujeme soutěžící, že při nevyplnění těchto údajů nebude kupon zařazen do soutěže!

Heslo si hráč určí sám při svém vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic od 0 do 9, například 0123 (kromě 0000). Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu do soutěže redakce.

Každou středu otiskneme pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu nový hráč zjistí své startovní číslo, které v dalším průběhu hry již sám vpisuje do tištěného kuponu nebo je uvádí při hlasování na internetu. Každý hráč může tipovat v jednom kole jenom jednou a pod jedním startovním číslem.

Bodování

Kupon obsahuje 10 fotbalových utkání, které se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek zápasu v základní hrací době (1 = vítězství domácích, 0 = remíza, 2 = vítězství hostů). Dvojtipy jsou nepřípustné. Upozornění – každý nevyplněný tip na zápas znamená dva minusové body.

Hráč dále vyplní Supertrefu, která rozhoduje při určování vítěze kola a pořadí při rovnosti bodů. Tady soutěžící hráč uvede celkový počet branek, který podle jeho mínění padne v uvedených deseti střetnutích.

Za každý správný tip soutěžící získává dva body, za chybný jeden bod ztrácí, tzn., že maximum je 20 bodů a minimum –10 bodů. Vítězem daného kola se stává hráč s nejvyšším počtem získaných bodů případně nejlepší Supertrefou. Úplná pravidla jsou k nahlédnutí na www.denik.cz.

Uzávěrka kola

Uzávěrka pro vhození kuponů do sběrných schránek je vždy v pátek v 16 hodin. U kuponů zaslaných poštou je rozhodující datum poštovního razítka.

Sběrná místa

1. redakce Svitavského deníku, Svitavy (ul. Pod Věží)

2. trafika Hrubý, Moravská Třebová (ul. Lanškrounská)

3. restaurace Na Sídlišti, Litomyšl (ul. 17 listopadu)

4. restaurace na stadionu SK Polička (ul. U Liboháje)