Sokol Sport V hotel Hrotovice – VK Litomyšl 3:0 (18, 15, 19) a 3:1 (19, –26, 23, 17)

Karel Novotný, VK Litomyšl: První zápas, tak to určitě nebylo to pravé. Hledali jsme se, hodně jsme kazili, absolutně nám nešel servis. Ve druhém zápase to už byl boj se ctí, zlepšili jsme podání, něco jsme zablokovali a domácí se začal bát o výsledek. Podařilo se nám vyhrát druhý set a ve třetím vedli 19:15, v tu chvíli se to však zaseklo, nedokázali jsme otočit jedno postavení a prohráli jen těsně v koncovce. Nehráli jsme kompletní, přesto ve druhém utkání bylo vidět určitězlepšení. Musím ocenit Honzu Radimeckého, protože na to, že řadu let v ostrém zápase nenahrával, zvládl svoji roli slušně. Doma budeme užvšichni, tak se to snad odrazí na výsledku. Zveme diváky!"

Sestava: J. Radimecký, P. Tuček, R. Novotný, K. Novotný, Menc, Švec –K. Tuček, Fila.

Další výsledky 2. ligy mužů skupiny B – 1. – 2. kolo: Ústí nad Orlicí – Malšovice 0:3 a 1:3, Žďár nad Sázavou – Hronov 3:0 a 3:1, Pegas Znojmo-Přímětice – Zruč nad Sázavou 3:0 a 3:0, Střelice –Choceň 0:3 a 0:3.

K domácí premiéře nastoupí litomyšlští volejbalisté v sobotu 6. října v městské hale proti Žďáru nad Sázavou. První utkání začne v 10 hodin.