První kolo Pardubické juniorky je minulostí a druhé bylo započato. Favorité svoje utkání zvládli. Nejvýše nasazený hráč Jakub Nicod v druhém zápase lehce zaváhal ve druhém setu, ale třetí set opět ovládl a zvítězil.

Postup z druhého kola neminul ani druhého z favoritů turnaje, a to Bartoně, který porazil Zlatohlávka, který překvapil v prvním kole.

Dívky také odehrály některé pěkné tenisové výměny.

Poláková suverénně se ztrátou jediného gemu přehrála soupeřku Malou. Druhá nasazená hráčka Smékalová taktéž zvládla druhé kolo.

Překvapení se však konalo v zápase mezi Foretjkovou a Hranáčovou. Třetí nasazená druhá jmenovaná prohrála po dvousetové bitvě a s turnajem se loučí.

Výsledky – 2. kolo – chlapci: Nicod (1.) – Vrba 6:4, 2:6, 6:3. Bartoň (2.) – Zlatohlávek 6:4, 3:6, 6:3. Mrůzek (5-8.) – Brunclík 6:0, 6:3. Filip (5–8.) – Mach 6:0, 6:2. 2. kolo – dívky: Smékalová (2.) – Janíčkovičová 7:5, 6:4. Forejtková – Hranáčová (3.) 6:1, 6:3, Fajmonová – Valdmannová (5–8.) 5:0 skreč, Charvátová (5–8.) – Pobořilová 6:1, 6:4. Poláková (5–8.) – Malá 6:1, 6:0.