Tišnov se v semifinálové sérii ujal vedení 1:0.

Tišnov – Litomyšl 9:5

Hráčům Jiskry se nepovedl vstup do zápasu a to se posléze ukázalo jako klíčový faktor. Z deblu a první série dvouher si totiž připsali pouze porážky, z toho dvakrát v pěti setech, a za stavu 5:0 se ocitli v kritické situaci. Kvalitní protihráči, a to hlavně duo Svoboda – Thang Do Trong, si náskok pohlídali, byť Táborský dosáhl na cenný skalp vietnamské opory Koralu. Bodovat dokázali všichni hostující hráči, nicméně na úspěšný výsledek to nestačilo. Duel však měl dobrou úroveň i náboj, o čemž svědčí mimo jiné i poměr setů (32:26).

Výsledky: Svoboda, Trong – Táborský, Šesták 3:2, Svoboda – Šesták 3:1, Smejkal – Špinar 3:1, Veselý – Táborský 3:2, Trong – Dostál 3:1, Smejkal – Šesták 2:3, Veselý – Špinar 0:3, Trong – Táborský 2:3, Svoboda – Dostál 3:2, Veselý – Šesták 0:3, Trong – Špinar 3:0, Svoboda – Táborský 3:1, Smejkal – Dostál 1:3, Trong – Šesták 3:1. Body: Trong, Svoboda 3,5, Smejkal, Veselý 1 – Šesták 2, Dostál, Táborský a Špinar 1.

Odveta se hraje v sobotu 25. dubna od 10.30 v litomyšlské herní stolního tenisu ve sportovní hale TJ Jiskra. Pokud by se domácím podařilo oplatit soupeři porážku a zvítězit, o den později by zamířili na Moravu k rozhodujícímu střetnutí.