Ta podruhé v řadě prohrála v KP I. třídy a vyklidila špici. Ke svému konci už dospěla soutěž pětičlenných týmů. Do posledního kola se v ní rvala o postup Trnávka, ale ani hladké vítězství jí nebylo nic platné, neboť Krouna vyhrála také 5:0 a rozdíl jediné partie (!) ve skóre ji stačil k prvenství.

KP I. TŘÍDY

ŠO DDM Chrudim B – Jiskra Litomyšl 5,5:2,5 (bodovali: Bartošová a Šváb 1, Daniel 0,5, Škeřík, M. Zeman, Pekař, Odstrčil a L. Jirsa 0)

Spartak Letohrad – Štefanydes Polička 4:4 (Lorenc, Charouz a D. Schaffer 1, Kastner a Švub 0,5, Houška, Smejkal, Stodola 0).

Pořadí: 1. Lanškroun (18), 2. Litomyšl (18), 3. Česká Třebová (16), 4. Vys. Mýto B (16), 5. Polabiny D (15), 6. Polička (14), 7. Ústí n. Orl. (12), 8. Letohrad (12), 9. Synpo Pardubice (10), 10. Chrudim B (9), 11. Chotěboř (5), 12. Žamberk (4).

KP II. TŘÍDY VÝCHOD

Jiskra Ústí B – ŠK Svitavy A 6:2 (Strachoň 1, Havel, Bartoš 0,5, Maděra, P. Krušina, Čuma, Vodička, Velešík 0)

ŠK Svitavy B – TJ Lanškroun B 2:6 (Kozák 1, Baláž a V. Riedl 0,5, Svatoš, Jedlička, Kučera, A. Krušina, Hábík 0). ŠO Kun– vald – Slovan Moravská Třebová 5,5:2,5 (Vícha a Cedzo 1, Sojma 0,5, Grepl, Glöckner, Endl, Chvojka a König 0)

Pořadí: 1. Ústí B (25), 2. Lanškroun B (21), 3. Č. Třebová B (18), 4. Žamberk B (17), 5. M. Třebová (16), 6. Jablonné (15), 7. Kunvald (12), 8. Choceň (11), 9. Žamberk C (10), 10. Svitavy A (8), 11. Ústí C (3), 12. SY B (0)

KP II. TŘÍDY ZÁPAD

Štefanydes Polička B – ŠK Polabiny E 2:6 (A. Zeman st., Sodomka, Buchta, Zeman ml. 0,5, Smejkal, D. Schaffer, Navrátil, O. Schaffer 0)

Štefanydes Polička C – DDM Hlinsko 1,5:6,5 (Stodolová 1, J. Stodola 0,5, Z. Stodola, Jerman, Klíma, M. Stodola, Marek, Pospíšil 0)

Pořadí: 1. Mýto C (24), 2. H. Městec (21), 3. Polička C (19), 4. AKIS Pce (18), 5. Hlinsko (16), 6. Bohemia B (13), 7. Polabiny E (13), 8. Chrudim (12), 9. Rapid (11), 10. Polička B (7), 11. Choceň B (2), 12. Polabiny F (1)

KS VÝCHOD

Sokol M. Trnávka – Jiskra Litomyšl B 4,5:0,5 (Zeman – Kapoun 1:0, Šmíd – Horák 1:0, Navrátil – Jonáš 1:0, Izák – Klejch 1:0, Lattenberg – Seidl 0,5:0,5)

ŠK Svitavy C – Němčice 0,5:4,5 (Svatoš 0,5, Jedlička, Čuma, Vodička, Velešík 0). Polička E – Tr. Lanškroun 3,5:1,5 (Bartoš, J. Stodola, Trkal 1, M. Stodola 0,5, Pecka 1)

Konečné pořadí: 1. Krouna (19), 2. Trnávka (19), 3. Němčice (14), 4. Svitavy C (13), 5. Č. Třebová C (13), 6. Litomyšl B (10), 7. Polička D (9), 8. Polička E (6), 9. Tr. Lanškroun (1)