„Myslím si, že výročí jsme oslavili důstojně, nebylo co lepšího nabídnout. Jak na megashow, tak i na závodech v Horním Újezdu byly tisícovky spokojených diváků. Museli jsme řešit kritickou situaci poté, co si Petr Kuchař při zkoušce salta přes Primátorskou hráz pochroumal kotník a navíc se zranil jeho mladý kolega Petr Pilát.

Naštěstí se nám podařilo zajistit vicemistra světa ve freestylu Libora Podmola, naši současnou jedničku. Dohodli jsme se na kompromisu ohledně ceny, on je skutečná extratřída. Musel si přivézt i vlastní rampu, kvůli dešti šel zkoušet až v sobotu v 11 hodin, dal dvě salta a byl připraven! Petr Kuchař jeho show komentoval, znovu se potvrdilo, že freestylisté jsou prostě parta bláznů, atmosféra byla úžasná.

Podmol jde v konkurenci Američanů obrovsky nahoru, měli jsme ho nachystaného na příští léta. V neděli v Horním Újezdu závodila naše absolutní špička jen s výjimkou Martina Žeravy, nic lepšího není v Česku k vidění. Všechny jízdy byly dramatické, bojovalo se nejenom o stupně vítězů, ale prakticky o každé místečko. O vítězi všech kubatur se rozhodovalo v posledních kolech, co víc si diváci mohli přát.“